صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

«مهران رجبي» از نقش خود در سريال «گذر از رنج‌ها» مي گويد

مهران رجبي از نقش خود در سريال «گذر از رنج‌ها» که شخصيت شيريني دارد و در تعامل با «دنيا» نقش اصلي اين سريال است، سخن گفت

کد خبر: 3670

مهر/ مهران رجبي از نقش خود در سريال «گذر از رنج‌ها» که شخصيت شيريني دارد و در تعامل با «دنيا» نقش اصلي اين سريال است، سخن گفت.
مهران رجبي درباره سريال «گذر از رنج‌ها» اينگونه گفت: اين سريال 26 قسمتي داستان شيريني دارد و به زودي قرار است از شبکه يک به پخش برسد.
بازيگر مجموعه «پرده نشين» در توضيح حال و هواي اين سريال که کارگرداني آن را فريدون حسن پور بر عهده دارد، عنوان کرد: سريال «گذر از رنج‌ها» در حال و هواي دهه‌ ۲۰ مي‌گذرد و درباره‌ زني به نام «دنيا» است است که با فوت مادرش متولد مي‌شود.
رجبي اضافه کرد: اين فضا در يک روستا مي گذرد و سريال دوران فقر عده اي را نشان مي دهد که تحت نظر خان کار مي کنند و در طول آن اتفاقات و حوادثي رخ مي دهد که من ترجيح مي دهم خود بينندگان شاهد آن باشند.
بازيگر سريال هاي «دردسرهاي عظيم» و «صاحبدلان» با اشاره به نقش خود در اين کار بيان کرد: من نقش عمو غفور را دارم يعني پدر يک خانواده هستم و در روستا همه او را عمو غفور خطاب مي کنند و اين نقش شخصيت شيريني دارد. همچنين عمو غفور تعاملاتي هم با دنيا نقش اصلي سريال دارد و دنيا با همسر عموغفور مشکلاتي را مطرح مي کند.
اين بازيگر در پايان با اشاره به داستان سريال گفت: اين سريال داستاني عاشقانه دارد که البته تحت مديريت است و همچنين تحت ظلم بودن مردم در روستا را نشان مي دهد که خان بر آنها مستولي است.
سريال «گذر از رنج‌ها» به تهيه کنندگي علي لدني داستان داستان زندگي هفتاد ساله زني را از يک سالگي تا لحظه مرگ روايت مي‌کند و در آن بازيگراني همچون پژمان بازغي، بابک حميديان، بيژن امکانيان، پيام دهکردي، جعفر دهقان، ماه چهره خليلي، مهران رجبي به ايفاي نقش مي پردازند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر