صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

مهدي پاکدل: از بازي در فيلم «محمد رسول الله» احساس غرور مي‌کنم

مهدي پاکدل بازيگر نقش ابوطالب در فيلم سينمايي «محمدرسول الله» گفت: کار با مجيد مجيدي فوق العاده است و اميدوارم هر بازيگري برايش اين اتفاق بيفتد و شانس اين را داشته باشد که با وي کار کند.

کد خبر: 3656

باشگاه خبرنگاران/ مهدي پاکدل بازيگر نقش ابوطالب در فيلم سينمايي «محمدرسول الله» گفت: کار با مجيد مجيدي فوق العاده است و اميدوارم هر بازيگري برايش اين اتفاق بيفتد و شانس اين را داشته باشد که با وي کار کند.
مهدي پاکدل بازيگر فيلم سينمايي "محمد رسول الله"در خصوص نقش خود در اين اثر گفت: من نقش ابوطالب پدر حضرت علي( ع) و عموي حضرت محمد( ص) را در اين اثر بازي کردم و به حق اين پروژه يکي از کارهاي بزرگ، ماندگار و ارزشمند سينماي ايران خواهد شد.
وي در خصوص همکاري با " مجيد مجيدي" اظهار داشت: کار با وي فوق العاده است و اميدوارم هر بازيگري اين اتفاق برايش بيفتد و شانس اين را داشته باشد که يک بار با اين کارگردان کار کند.
اين بازيگر در مورد احساس خود در پي بازي در اين اثر اظهار داشت: از اينکه در اين اثر بازي کرده‌ام احساس غرور مي‌کنم و از اينکه به عنوان يک مسلمان توانسته‌ام به حضرت محمد(ص) اداي دين کرده باشم، خوشحال هستم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر