صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

حضور «مازيار فلاحي» و «محمد عليزاده» در آلبوم «تگرگ»

آلبوم «تگرگ» با صداي «ميثم ابراهيمي» اوايل بهمن منتشر مي‌شود. ميثم ابراهيمي خواننده موسيقي پاپ گفت: آلبوم جديد من با نام "تگرگ" از اوايل بهمن ماه توسط شرکت آواي فروهر منتشر مي‌شود. وي ادامه داد: در اين آلبوم "مازيار فلاحي" يک قطعه را آهنگسازي کرده و يک قطعه را نيز با هم به صورت مشترک خوانده‌ايم.

کد خبر: 3454

باشگاه خبرنگاران/ آلبوم «تگرگ» با صداي «ميثم ابراهيمي» اوايل بهمن منتشر مي‌شود.
ميثم ابراهيمي خواننده موسيقي پاپ گفت: آلبوم جديد من با نام "تگرگ" از اوايل بهمن ماه توسط شرکت آواي فروهر منتشر مي‌شود.
وي ادامه داد: در اين آلبوم "مازيار فلاحي" يک قطعه را آهنگسازي کرده و يک قطعه را نيز با هم به صورت مشترک خوانده‌ايم.
ابراهيمي افزود: "مازيار فلاحي" يکي از دوستان بسيار خوب من است و به دليل احساسي بودن سبک صداي هر دو تصميم گرفتم يک قطعه‌ي مشترک با هم در آلبوم "تگرگ" داشته باشيم و فکر مي‌کنم اين ترک مورد اقبال قرار گيرد.
خواننده تيتراژ سريال "دردسرهاي عظيم" در ادامه تصريح کرد: تيزر اصلي آلبوم هم ساخته شده و پس از پخش در کنسرت‌ها از اوايل بهمن در فضاي مجازي منتشر مي‌شود.
ابراهيمي درباره برنامه‌ي کنسرت‌هاي خود گفت: با انتشار آلبوم تمام تلاش خود را مي‌کنيم که قبل از آغاز سال جديد کنسرتي را برگزار کنيم اما در صورت محيا نشدن شرايط در سال آينده دربهترين زمان کنسرت خود را به همت شرکت آواي فروهر برگزار خواهيم کرد.
ابراهيمي در پايان خاطر نشان کرد: همراه با انتشار آلبوم "تگرگ" از اواخر بهمن اوايل اسفند ماه سريالي در تلويزيون پخش مي‌شود که تيتراژ ان را من خوانده‌ام که اميدوارم مورد توجه قرار گيرد.
گفتني است در اين آلبوم ستارگاني چون "مازيار فلاحي" و"محمد عليزاده" آهنگسازي در يک قطعه "ميلاد ترابي"، پازل بند، آهنگساز و تنظيم ،"کوشان حداد"، تنظيم "امير بهادر دهقان" ، " عليرضا طلسيچي " و " فولاد غفاري" حضور دارند.
بار اصلي ترانه‌هاي آلبوم "تگرگ" بر دوش "مهرزاد امير خاني" بوده و"حديث دهقان" نيز در اين آلبوم با 4 ترانه حضور دارند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر