صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

«بنيامين بهادري» در شهر کرد کنسرت برگزار مي کند

مسئول برگزاري کنسرت‌هاي «بنيامين بهادري» از اجراي برنامه توسط اين خواننده در شهرکرد خبر داد. رضا فروزنده گفت: با حمايت مسوولان استان چهارمحال و بختياري و استقبال مردم از کنسرت‌هاي برگزارشده در شهرکرد مانند کنسرت همايون شجريان و شهرام ناظري، اين‌بار بنيامين بهادري در سالن حجاب کنسرت اجرا مي‌کند.

کد خبر: 3107

ايسنا/ مسئول برگزاري کنسرت‌هاي «بنيامين بهادري» از اجراي برنامه توسط اين خواننده در شهرکرد خبر داد.
رضا فروزنده گفت: با حمايت مسوولان استان چهارمحال و بختياري و استقبال مردم از کنسرت‌هاي برگزارشده در شهرکرد مانند کنسرت همايون شجريان و شهرام ناظري، اين‌بار بنيامين بهادري در سالن حجاب کنسرت اجرا مي‌کند.
وي با بيان اين‌که اين کنسرت 19 دي‌ماه در دو سانس در ساعت‌هاي 17:30 و 21 اجرا مي‌شود، ادامه داد: بليت اين کنسرت به‌صورت اينترنتي به فروش مي‌رسد.
فروزنده با اشاره به اين‌که تبليغ از طريق بيلبورد و بنر با محدوديت‌هايي مواجه شده است، اظهار کرد: از طريق پيامک براي اين کنسرت تبليغ مي‌شود و تا کنون نيز حدود نيمي از بليت‌ها به فروش رسيده است.
وي قيمت بليت کنسرت بنيامين بهادري در شهرکرد را با توجه به جايگاه تماشاگران 35، 45 و 55 هزار تومان دانست و گفت: براي برگزاري کنسرت همايون شجريان، قيمت بليت تا 70 هزار تومان هم رسيد و با وجود اين‌که تصور مي‌شد از موسيقي سنتي استقبال نشود، مردم از آن کنسرت به‌خوبي استقبال کردند.
او در پايان اضافه کرد: شهرام ناظري نيز در شهرکرد کنسرت خواهد داشت؛ اما زمان دقيق آن هنوز اعلام نشده است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر