صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

پيمان قاسم‌خاني کي سريال «پژمان» را مي‌سازد؟

کد خبر: 3029

ايسنا/ پيمان قاسم‌خاني در صورت فراهم شدن شرايط و اخذ مجوزهاي لازم، ارديبهشت سال آينده اولين فيلم سينمايي خود را مي‌سازد.
پيمان‌ قاسم‌خاني که سال‌هاست به دنبال ساخت اولين فيلم سينمايي خود است، سرانجام «پژمان» را براي اين کار انتخاب کرد؛ هر چند مي‌گويد هنوز چيزي قطعي نيست.

اين فيلمنامه‌نويس سينما و تلويزيون درباره کارگرداني فيلم سينمايي «پژمان» که مدتي است نگارش فيلمنامه آن در مراحل پاياني است و حتي قرار بود چند ماه قبل توسط فرد ديگري ساخته شود،‌ به ايسنا گفت: کارگردان‌هاي بسياري از جمله سروش صحت و رامبد جوان را براي ساخت اين فيلم در نظر داشتيم، اما همه دوستان گرفتار و مشغول فيلم‌هاي خود بودند و از آنجا که کار کمدي را هم نمي‌شود دست هر کسي سپرد، براي نجات فيلمنامه با پيشنهاد ساخت آن موافقت کردم.

او با يادآوري اينکه سالهاست منتظر فراهم شدن شرايطي براي ساخت اولين فيلم سينمايي خود است و فيلمنامه ديگري را هم براي اين کار مدنظر داشت،‌ اضافه کرد: با توجه به شرايط، به نظرم رسيد «پژمان» مي‌تواند گزينه خوبي براي اولين کارم به عنوان کارگردان باشد، ضمن اينکه اين فيلم برخلاف آنچه همه تصور مي‌کنند ارتباط مستقيمي با سريال «پژمان» ندارد.

وي در اين‌باره تاکيد کرد: فيلمنامه سينمايي «پژمان» در يک بستر داستاني متفاوت با سريال اتفاق مي‌افتد.

قاسمخاني درباره بازيگران فيلم «پژمان» هم گفت: پژمان جمشيدي و سام درخشاني بازيگران اصلي اين فيلم هستند که البته يک بازيگر مرد ديگر هم بايد انتخاب شود که نقش او به اندازه دو نفر ديگر اهميت دارد، اما هنوز صحبتي با کسي انجام نشده است.

او در پاسخ به اينکه چه تعداد از بازيگران سريال «پژمان» در فيلم سينمايي حضور دارند با اشاره به داستان فيلم بيان کرد: ماجراي نسخه سينمايي «پژمان» مربوط به بعد از سريال است و داستان «پژمان»ي را روايت مي‌کند که بعد از اوت شدن از فوتبال بازيگر شده و در آنجا هم بازيگر اوت شده است،‌به همين دليل بازيگران سريال نمي‌توانند در فيلم حضور داشته باشد.

قاسم‌خاني با اشاره به اينکه مجوز کارگرداني خود را 10 سال قبل از خانه سينما دريافت کرده است، اظهار کرد: با اين حال با وجود موافقتي که براي ساخت فيلم «پژمان» داشتم، هنوز چيزي قطعي نيست و ابتدا يکسري مجوز بايد صادر شود.

به گزارش ايسنا،‌ فيلم سينمايي «پژمان» به تهيه‌کنندگي محسن چگيني ساخته خواهد شد.

انتهاي پيام

نظرات بینندگان

ارسال نظر