صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

بازيگران زني که در سال 2014 سينماي هند را در يد قدرت خود داشتند

نقش‌هاي اين بازيگران زن از کمدي گرفته تا حادثه‌اي و درام طيف گسترده ايي را در بر مي‌گرفت. فهرست پيش رو نام بازيگران تازه کار و قديمي تري است که سال ۲۰۱۴ نقش آفريني‌هاي غافلگير کننده ايي از خود به جا گذاشتند. نقش آفريني‌هايي که در اين ميان نبايد از فيلمنامه‌هاي خوب وشخصيت پردازي‌هاي خوب داستان‌ها غافل شد.

کد خبر: 2166

کافه سينما/ نقش‌هاي اين بازيگران زن از کمدي گرفته تا حادثه‌اي و درام طيف گسترده ايي را در بر مي‌گرفت.
فهرست پيش رو نام بازيگران تازه کار و قديمي تري است که سال ۲۰۱۴ نقش آفريني‌هاي غافلگير کننده ايي از خود به جا گذاشتند. نقش آفريني‌هايي که در اين ميان نبايد از فيلمنامه‌هاي خوب وشخصيت پردازي‌هاي خوب داستان‌ها غافل شد.

۱- کانگنا رانوت: در ملودرام زن محور ملکه تحسين منتقدان و مردم را به خود اختصاص داد. فيلم ۵۵۰ ميليون روپيه فروش کرد. درحالي که با هزينه‌اي کمي ساخته شده بود.
۲-عاليا بهات: نقش آفريني زيبايش در دو وضعيت و اتوبان، با تحسين روبه رو شد. او امسال سه فيلم روي پرده داشت اين دختر جوان ۲۱ ساله از بازيگران خوش آتيه سينماي هند است.
۳- پريانکا چوپرا: امسال با مري کام، زندگي نامهٔ قهرمان بوکس‌ام سي مري کام از مدعيان جوايز سال است. فيلم ۵۴۰ کرور روپيه فروخت.
۴- راني موکرجي: در فيلم مرداني افسر پليسي به نام شيواني شيواجي روي است که در پرونده قاچاق کودکان با قاچاقچيان مبارزه مي‌کند. پراديپ سرکار با بودجه کمي فيلم را ساخت که ۴۰۰ ميليون روپيه فروخت.
۵- ديپيکا پادوکن: در سال نو مبارک نقش آفريني کرد که مورد توجه مردم قرار گرفت. فيلم ۱۸۸۰ ميليون روپيه فروخت . مردم زوج هنري شاهرخ خان و ديپيکا را دوست دارند و تا امروز تمام فيلم‌هاي اين دو فروش بالايي داشته است.
۶- شارد‌ها کاپور: پس از عاشقي دو امسال در يک تبهکار و حيدر نقش آفريني کرد. حيدر از مهم‌ترين فيلم‌هاي سال ۲۰۱۴ هند است که از جشنواره رم هم جايزه گرفت. حيدر۵۰۰ ميليون روپيه فروخت.
۷- آنوشکا شارما: در حال حاضر فيلم پي کي با بازي او و عامرخان بر روي پرده است که در همين چند روز گذسته فروشش از مرز ۲۰۰ کرور روپيه هم فرا‌تر رفته است. نقشي که در مقابل يک بيگانه (عامر خان) در پي کي دارد تحسين منتقدان را به همراه داشته است. قطعا پي کي، يکي از پرفروش‌ترين فيلم‌ها خواهد بود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر