صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

اولين عکس «تام هنکس» در فيلم جديد استيون اسپيلبرگ

تام هنکس در تازه‌ترين ساخته استيون اسپيلبرگ که داستان آن در دوران جنگ سرد روي مي‌دهد، نقش يک وکيل را بازي مي‌کند.تام هنکس و استيون اسپيلبرگ اين روزها براي پنجمين بار با يکديگر همکاري کرده‌اند. اين فيلم که نام آن هنوز مشخص نشده است، يک تريلر است که داستان آن در دوران جنگ سرد روي مي‌دهد.

کد خبر: 216

هنر آنلاين/ تام هنکس در تازه‌ترين ساخته استيون اسپيلبرگ که داستان آن در دوران جنگ سرد روي مي‌دهد، نقش يک وکيل را بازي مي‌کند.تام هنکس و استيون اسپيلبرگ اين روزها براي پنجمين بار با يکديگر همکاري کرده‌اند. اين فيلم که نام آن هنوز مشخص نشده است، يک تريلر است که داستان آن در دوران جنگ سرد روي مي‌دهد.

اينترتينمنت ويکلي پنجشنبه اولين عکس هنکس و اسپيلبرگ در پشت صحنه فيلم را منتشر کرد.

فيلم از روي ماجرايي واقعي ساخته شده و درباره يک وکيل آمريکايي به نام جيمز داناوان با بازي هنکس است.

در سال 1960، در اوج جنگ سرد بين آمريکا و روسيه، هواپيماي فرانسيس گري پاورز خلبان آمريکايي در يک ماموريت جاسوسي در حريم هوايي روسيه سقوط مي‌کند و پاورز اسير روس‌ها مي‌شود. داناوان توسط سازمان اطلاعات و جاسوسي آمريکا، سيا به کار گرفته مي‌شود تا براي آزادي پاورز با سازمان اطلاعاتي شوروي، کا.گ.ب. وارد مذاکره شود.
آلن آلدا، ايمي رايان، مارک رايلنس، بيلي ماگنوسن و ايو هيوسن ديگر بازيگران اين فيلم هستند که اين روزها در مرحله پس از توليد است.

فيلمنامه را جوئل و ايتن کوئن سينماگران برنده اسکار نوشته‌اند. شروع اين پروژه به سال قبل بازمي‌گردد. فيلمنامه اوليه را مت چارمن نوشته بود.

اين فيلم توليد دريم ورکس است و 16 اکتبر 2015 اکران مي‌شود.

هنکس و اسپيلبرگ پيش از اين در فيلم‌هاي "نجات سرباز رايان"، "ترمينال" و "اگر مي‌تواني من را بگير" در مقام بازيگر/کارگردان کار کرده‌اند و هر دو تهيه‌کننده سريال کوتاه "گروه برادران" توليد شبکه اچ‌بي‌او بودند. برادران کوئن نيز پيش از اين در تريلر جنايي "قاتلان پيرزن" با هنکس همکاري کرده‌اند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر