صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

«ماني رهنما» از توليد آلبوم متفاوتش خبر داد

خواننده و آهنگساز موسيقي پاپ کشورمان در تشريح تازه ترين فعاليت‌هايش از توليد يک آلبوم تا پايان سال جاري و برگزاري يک کنسرت دو روزه در تالار وحدت خبر داد.

کد خبر: 1508

مهر/ خواننده و آهنگساز موسيقي پاپ کشورمان در تشريح تازه ترين فعاليت‌هايش از توليد يک آلبوم تا پايان سال جاري و برگزاري يک کنسرت دو روزه در تالار وحدت خبر داد.
ماني رهنما  گفت: در تدارک تهيه و توليد يک آلبوم جديد هستم که کار ساخت آن از سال گذشته آغاز شده و اين اميد را دارم که اگر تهيه‌کننده هزينه باقيمانده توليد اثر را تقبل کند بتوانيم هرچه زودتر آلبوم را تا پايان سال منتشر کنم چون اگر نتوانيم اين آلبوم را تا پايان امسال منتشر کنيم واقعا از برنامه ريزي هايي که براي اين اثر انجام داديم عقب مي مانيم.
وي ادامه داد: هم اکنون بيش از 90 درصد آلبوم تکميل شده و اميدوارم تهيه کننده در اين چند مدت به تعهدات خود عمل و هزينه هاي باقيمانده را پرداخت کند تا ما بتوانيم هرچه زودتر اين آلبوم را در بازار موسيقي منتشر کنيم؛ آلبومي که در فضايي کاملا متفاوت نسبت به کارهاي قبلي ام خواهد بود.
رهنما درباره آلبوم توضيح داد: آلبوم جديدم که با نام‌هاي موقت «با خودم مي‌رقصم» و «آرتيست» توليد شده شامل 14 قطعه با ترانه‌هايي از بابک صحرايي، يغما گلرويي، سجاد ايران‌نژاد و افشين مقدم است ضمن اينکه عليرضا افکاري و بهنام رهنما نيز در تنظيم آهنگ‌ها به من کمک کرده اند. البته نوع موسيقي‌اي که براي اين آلبوم انتخاب کردم داراي قالب‌هاي متفاوتي است و اين آلبوم به نظر خودم مي‌تواند به عنوان يکي از متفاوت‌ترين کارهايم شناخته شود. البته اگر بخواهم گونه‌اي را براي اين آلبوم انتخاب کنم مي توان از گونه پاپ - راک ياد کرد که اين گونه در کارهاي قبلي من کمتر ديده مي‌شد و اميدوارم مخاطبان نيز در اين زمينه با من هم‌نظر باشند.
اين آهنگساز و خواننده درباره کنسرت هاي پيش روي خود هم گفت: بعد از اجراي موفقي که با داريوش تقي پور در تالار وحدت داشتم اين بار طي روزهاي سيزدهم و چهاردهم دي ماه کنسرت ديگري را با رضا تاجبخش نوازنده پيانو و آهنگساز در تالار وحدت برگزار مي کنم که اين کنسرت به نوعي متشکل از قطعه هاي پيانويي و ملودي هاي پرطرفداري است که تاکنون از من منتشر شده است و به نوعي مي توان گفت آهنگ هاي مورد علاقه مردم هستند.
«مرسدس»، «فصل پرواز»، «امير»، «اعتراض»، «آخرين غزل»، «تموم شد ترانه»، «بغض» و «کجا به خنده مي رسيم» آلبوم‌هايي هستند که تاکنون از اين خواننده موسيقي پاپ منتشر شده است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر