صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

آلبوم «شِکوِه» با صداي «محمد اصفهاني» منتشر شد

آلبوم «شِکوِه» با صداي دکتر «محمد اصفهاني»، پس از حدود سه سال و نيم دوري اين خواننده از فضاي رسمي موسيقي پاپ کشور، هشتم دي ماه سال جاري توسط شرکت «هنر اول» منتشر و راهي بازار موسيقي کشور مي شود.

کد خبر: 1251

باشگاه خبرنگاران/ آلبوم «شِکوِه» با صداي دکتر «محمد اصفهاني»، پس از حدود سه سال و نيم دوري اين خواننده از فضاي رسمي موسيقي پاپ کشور، هشتم دي ماه سال جاري توسط شرکت «هنر اول» منتشر و راهي بازار موسيقي کشور مي شود.
«محمد اصفهاني» درباره اين اثر که با محوريت هشت سال دفاع مقدس توليد و منتشر مي‌شود، گفت: آلبوم «شِکوِه Shekveh» خوشبختانه مراحل تکثير را طي کرده و بنا بر اطلاع «هنر اول» که شرکت توزيع کننده اثر است، در هشتم دي ماه سال جاري روانه بازار خواهد شد، اين مجموعه حاوي دو ديسک صوتي و تصويري است که شامل پنج قطعه صوتي و چهار قطعه تصويري مي‌باشد. قطعات تصويري در حقيقت کليپهايي هستند که بر آثار صوتي ساخته شده‌اند، بنا براين يکي از قطعات با نام «ابر» فاقد کليپ است. اين مجموعه به سفارش؛ ساخته شده و از سلک آلبوم‌هاي پاپ اينجانب مانند بي‌واژه و برکت و… نيست و حاوي مضامين انتقادي و اجتماعي است که فکر مي‌کنم وظيفه قشر ماست که لااقل در مقطعي از فعاليتهاي خود به آن بپردازيم، ميراثهايي مانند شهداي والا مقام و خاندان گراميشان همچنين جانبازان فداکار و قابل ستايش به معني واقعي کلمه که واقعيت‌هاي انکار ناپذير و مقدس و محترم جامعه ما هستند و همگان با هر مرام و عقيده‌اي احترام و حرمت آن‌ها را پاس مي‌دارند، انگيزه‌هاي تصنيف آثار اين آلبومند و طبيعي است که اين اثر در چنين اتمسفري تنفس مي‌کند و حال و هوايش خاص و برگرفته از حال و هواي شهدا و شيميايي‌ها است.
شايان ذکر است که آخرين آلبوم «محمد اصفهاني» با عنوان «بي واژه» در بهار سال ۱۳۹۰ بود که در بازار موسيقي کشور منتشر شد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر