صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

درخواست عجيب«مازيار فلاحي»از مخاطبان در کنسرت برج ميلاد

کد خبر: 10699

مهر/ مازيار فلاحي که در ابتداي کنسرت خود از حضور و استقبال مخاطبان و علاقه مندان اظهار غافلگيري کرده بود، به دفعات از حاضران در سالن خواست تا براي خودشان و براي نوازندگان اين کنسرت جيغ بکشند. او در بخشي از کنسرت خود با استفاده از عبارت «استيج خاطره انگيز برج ميلاد» از حاضران خواست تا براي برج ميلاد هم جيغ بکشند.

کنسرت مازيار فلاحى شامگاه پنجشنبه ٢٣ بهمن ماه با حضور علاقه مندان موسيقى پاپ در سالن همايش هاى برج ميلاد برگزار شد.
در ابتداى اين کنسرت که به دليل زمان صرف شده براى نشستن مخاطبان در جايگاه هاى خود با ٣٠ دقيقه تأخير و در ساعت ٢١:٣٠ آغاز شد، کليپ آهنگ «اين نامه رو فقط ليلا بخونه» با صداي مازيار فلاحي که کليپ برگزيده جايزه ققنوس بود، پخش شد. در ادامه فلاحي با اجراي قطعه «قلب يخي» روي صحنه حاضر شد و حاضران در سالن نيز با کف زدن و جيغ کشيدن، احساسات خود را ابراز کردند.

قطعات «عکس يادگاري»، «دوست دارم» و «لعنت به من» در ادامه توسط فلاحي اجرا شدند. وي قبل از اجراي قطعه «لعنت به من» خطاب به حاضران گفت: چندي پيش آقاي لطيفي کارگردان خوب سينما از من خواست تا موسيقي فيلم «اسب سفيد پادشاه» را که به گفته خودش يک فيلم دخترانه است و به زودي اکران مي شود، بسازم. آهنگي که ساختم بسيار عاطفي است و در حال و هواي «لعنت به من» است.

«ماه هفتم»، «عروسک» و «بارون» نيز ديگر قطعاتي بودند که توسط مازيار فلاحي اجرا شدند. سپس فلاحي با بيان اينکه به دليل اينکه هوا باراني است و او هم روزهاي باراني را به جاي روزهاي آفتابي دوست دارد، زيرا معتقد است مردم در زير باران خالص تر و پاک تر و عاشق تر هستند، قطعه «بازم بارون زده نم نم/ دارم عاشق مي شم کم کم» را اجرا کرد.

فلاحي در ادامه قطعات «کاشکي چشمامو مي بستم/ کاشکي عاشقت نبودم»،«داره بارون مي باره اما چه فايده» و ريميکسي از چند قطعه خود را اجرا کرد. «آخرين نفس هام»، «بارون مست نگاهت» و «تو سراپا احساسي» نيز قطعات ديگري بودند که در اين کنسرت اجرا شدند.

فلاحي در بخش پاياني کنسرت خود، در ابتدا قطعه «اين نامه رو فقط ليلا بخونه» را که از آن به عنوان اداي دين خود به مردان و زناني که جانشان را ايثار کردند تا امروز مردم ايران در آرامش زندگي کنند نام برد، اجرا کرد.

فلاحي بعد از اجراي اين قطعه، با اشاره به حضور خود بعد از يک سال در برج ميلاد، از مرتضي پاشايي ياد کرد و به ياد او قطعه «تو نگران مني» از اين هنرمند فقيد موسيقي پاپ را اجرا و به احترام زنده ياد پاشايي صحنه را ترک کرد و در گوشه اي از سن، «تو نگران مني» را با همراهي حاضران در سالن اجرا کرد.


قطعه «همه مي گن تو رفتي/ همه مي گن تو نيستي» نيز آخرين قطعه اي بود که مازيار فلاحي در کنسرت خود در جشنواره سي ام موسيقي فجر اجرا کرد.

مازيار فلاحي که در ابتداي کنسرت خود از حضور و استقبال مخاطبان و علاقه مندان اظهار غافلگيري کرده بود، به دفعات از حاضران در سالن خواست تا براي خودشان و براي نوازندگان اين کنسرت جيغ بکشند. او در بخشي از کنسرت خود با استفاده از عبارت «استيج خاطره انگيز برج ميلاد» از حاضران خواست تا براي برج ميلاد هم جيغ بکشند.

وي همچنين در بخش ديگري از اين کنسرت، از برگزارکنندگان جشنواره موسيقي فجر و همچنين مديران وزارت ارشاد براي حمايتي که از اين کنسرت ها مي کنند، تشکر کرد و از مخاطبان خود خواست تا براي مديران هم جيغ بکشند.

يکي از بخش هاي ويژه کنسرت مازيار فلاحي اجراي قطعات «قارداش» و «شاهزاده رويا» توسط داود جعفري نوازنده روشندل گروه بود که به ترتيب با نوازندگي آکاردئون و نوازندگي پيانو توسط جعفري اجرا شدند.

بعد از اجراي اين قطعات، جعفري خطاب به حاضران گفت که مازيار فلاحي سرما خورده است اما او به فلاحي گفته که انرژي مخاطبان و حاضران بسيار بالاست و اين کنسرت به خوبي برگزار خواهد شد. فلاحي نيز در ادامه با بيان اينکه داود جعفري که از تحصيل کرده هاي حوزه موسيقي است انساني خالص و با انرژي است، گفت که او ثابت کرده که براي دوست داشتن نيازي به چشم نيست.

اما اين کنسرت در آغاز با ناهماهنگي نوازندگان همراه بود که به مرور اين ناهماهنگي برطرف شد اما ناهماهنگ بودن نور فالو که بايد روي نوازندگان متمرکز مي شد، باعث ديده نشدن درست نوازندگان بخصوص در زمان بداهه نوازيشان شد.

همچنين قطع شدن بخشي از تصاوير کليپ «عروسک» باعث شد تا لحظاتي مازيار فلاحي و نوازندگان گروهش در حين اجراي خود به پرده نمايش نگاه کنند تا اين اشکال برطرف شود.

نکته قابل توجه ديگر استفاده تعداد زيادي از حاضران در سالن از تلفن هاي همراه خود براي فيلمبرداري از کنسرت مازيار فلاحي بود و تذکرات مراقبان سالن نيز بر اين روند مؤثر نبود. حتي فيلمبرداري از کنسرت توسط مهمانان وي آي پي نيز انجام شد.

يکي ديگر از نکات کنسرت مازيار فلاحي، نبود تنظيم صدا و نامطلوب شنيده شدن خروجي صداي سازهاي اين کنسرت بود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر