صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

بنيامين عاشقانه‌هايش را در زاهدان مي‌خواند

خواننده آلبوم‌هاي «85»، «88» و «93» که از سال گذشته برگزاري تور کنسرت هايش را آغاز کرده و براي هوادارانش در شهرهاي مختلف کشور به اجراي برنامه پرداخته است، در ادامه اين تور با سفر به سيستان و بلوچستان، براي نخستين بار در اين استان و در شهرزاهدان با همراهي گروه«بنيامين موزيک»به اجراي زنده آثار خود مي‌پردازد.

کد خبر: 1032

موسيقي ما/ کنسرت بزرگ بنيامين در سيستان و بلوچستان برگزار مي‌شود.
،خواننده آلبوم‌هاي «85»، «88» و «93» که از سال گذشته برگزاري تور کنسرت هايش را آغاز کرده و براي هوادارانش در شهرهاي مختلف کشور به اجراي برنامه پرداخته است، در ادامه اين تور با سفر به سيستان و بلوچستان، براي نخستين بار در اين استان و در شهرزاهدان با همراهي گروه«بنيامين موزيک»به اجراي زنده آثار خود مي‌پردازد.
کامبيز طاهري تهيه کننده اين کنسرت،با اعلام اين خبر گفت: کنسرت بزرگ بنيامين بهادري و گروهش در زاهدان، 7 و 8 دي ماه 1393، هر شب يک سانس، در سالن چندمنظوره استانداري سيستان و بلوچستان واقع در بلوار مطهري، خيابان امداد برگزار خواهد شد.
وي افزود: با استفاده از تجربيات پيشين، برنامه‌ريزي مفصلي براي اجراي يک کنسرت مطلوب و منظم صورت گرفته و تمام تلاش مان را براي رقم زدن دو شب خاطره انگيز به کار خواهيم گرفت.

نظرات بینندگان

ارسال نظر