صفحه نخست >> فرهنگی تعداد نظرات: 0

فيلم «مصاحبه» اينترنت منتشر شد

شرکت آمريکايي سوني پيکچرز اعلام کرد که امشب فيلم ضد کره شمالي مصاحبه از طريق شبکه يوتيوب قابل مشاهده است. شرکت آمريکايي سوني پيکچرز اعلام کرد که امشب فيلم ضد کره شمالي مصاحبه از طريق شبکه يوتيوب براي کاربران آمريکايي قابل مشاهده است.

کد خبر: 966

فارس/ شرکت آمريکايي سوني پيکچرز اعلام کرد که امشب فيلم ضد کره شمالي مصاحبه از طريق شبکه يوتيوب قابل مشاهده است.

شرکت آمريکايي سوني پيکچرز اعلام کرد که امشب فيلم ضد کره شمالي مصاحبه از طريق شبکه يوتيوب براي کاربران آمريکايي قابل مشاهده است.

همچنين شب گذشته نيز تعدادي از سالن‌هاي سينما در آمريکا پخش اين فيلم که داستان يک تيم خبري آمريکايي است که براي مصاحبه با رهبر کره شمالي عازم اين کشور مي‌شوند را اکران کردند.

فيلم جنجالي مصاحبه پس از آن در صدر اخبار رسانه‌ها قرار گرفت که دولت کره شمالي اين فيلم را به مثابه توهين به رهبران خود دانست.

در اين ميان در هفته گذشته شرکت سوني‌پيکچرز هدف يک حمله سايبري قرار گرفت و به سرعت رسانه‌ها و مقامات آمريکايي انگشت اتهام خود را به سوي پيونگ يانگ هدف قرار دادند اما در مقابل کره شمالي اين اتهام را رد کرد.

در اين اثنا شرکت سوني اعلام کرد که از اکران فيلم مصاحبه صرف نظر کرده اما رئيس جمهور امريکا در آخرين نشست خبري خود در سال 2014 از اين تصميم انتقاد کرد و پس از آن بود که اين فيلم جنجالي در معرض توجه قرار گرفت.

فيلم مصاحبه که در ابتدا يک فيلم نه چندان مهم به نظر مي‌رسيد حالا پس از جنجال ايجاد شده در آستانه کريستمس روي پرده‌هاي سينما در آمريکا رفته و با پخش آنلاين آن در يوتيوب جهاني خواهد شد که اين يک پيروزي بزرگ براي شرکت سوني به حساب مي آيد و داستان هکرهاي کره شمالي به وسيله‌اي براي تبليغ اين فيلم تبديل شد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر