صفحه نخست >> فرهنگی تعداد نظرات: 0

برزو ارجمند: ببخشيد که آنقدر قوي نيستم که در شب هفتم پدرم بتوانم لبخند بزنم!

کد خبر: 895

مهر/ بازيگر سينما و تلويزيون و پسر مرحوم انوشيروان ارجمند گفت: پدرم در آن دنيا جايگاه خوبي دارد چرا که کارهاي بسيار خوبي در اين دنيا انجام داده و هميشه براي دلش و براي اين مردم کار کرد.
در هفتمين روز درگذشت هنرمند پيشکسوت تئاتر و سينماي کشور «انوشيروان ارجمند» مراسمي به منظور ارج نهادن به تلاش هاي اين هنرمند فقيد در عرصه هنر کشور شب گذشته در مجتمع فرهنگي و هنري امام رضا(ع) مشهد با حضور معاون وزير ارشاد، خانواده مرحوم ارجمند، بازيگران سرشناس کشور و خراسان رضوي به همراه خيل عظيمي از مردم هنر دوست برگزار شد.
برزو ارجمند بازيگر سينما و تلويزيون کشور و پسر مرحوم انوشيروان ارجمند در اين مراسم ابراز کرد: شهادت امام رضا(ع) را به همه مردم کشور و همچنين به دوستان و همکاران پدرم تسليت مي گويم.
ارجمند با بيان اينکه از بچگي به همراه پدرم و هرکجا مي رفت بودم، گفت: خيلي ها به من ايراد مي گرفتند ولي الان از اين امر خوشحالم که خيلي جاها کنارش بوده ام.
اين بازيگر سينماي کشور گفت: پدرم در آن دنيا جايگاه خوبي دارد چرا که کارهاي بسيار خوبي در اين دنيا انجام داده و هميشه براي دلش و براي اين مردم کار کرد.
او گفت: آدم هاي خوب هميشه با دلشان تصميم مي گيرند و براي دلشان کار مي کنند.
ارجمند از حضور در مشهد و برگزاري مراسم گراميداشت پدرش در شهر خودش ابراز خرسندي کرد و گفت: از تمام افرادي که در اين مراسم حضور داشتند تشکر مي کنم و از اينکه آنقدر قوي نيستم که در مراسم هفت پدرم لبخند بزنم عذرخواهي مي کنم.
گفتني است، در اين مراسم که در سالن اصلي تئاتر شهر مشهد برگزار شد، کليپي در خصوص استاد انوشيروان ارجمند و خلاصه اي از ۵۰ سال فعاليت و تلاش بي شائبه وي در عرصه تئاتر و سينماي کشور به نمايش گذاشته شد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر