صفحه نخست >> فرهنگی تعداد نظرات: 0

«آتقي» پس از آزادي از زندان چه ميکند؟

جواد گلپايگاني - بازيگر نقش «آتقي» در سريال قديمي «آيينه عبرت» که به تازگي از زندان آزاد شده است - اين روزها حالش نسبتا خوب است و در کنار خانواده‌اش در منزل استراحت مي‌کند.

کد خبر: 8141

ايسنا/ جواد گلپايگاني - بازيگر نقش «آتقي» در سريال قديمي «آيينه عبرت» که به تازگي از زندان آزاد شده است - اين روزها حالش نسبتا خوب است و در کنار خانواده‌اش در منزل استراحت مي‌کند.
يکي از اعضاي خانواده‌ جواد گلپايگاني که با خبرنگار سرويس تلويزيون و راديو ايسنا گفت‌وگو مي‌کرد، اينگونه گفت که اين بازيگر قديمي سينما و تلويزيون به علت سکته‌اي که اخيرا در زندان داشته، دچار فراموشي خفيف شده است.
بازيگر نقش «آتقي» شامگاه شنبه - 11 بهمن ماه - پس از 14 سال دوري از خانواده، به همت خيرين گلپايگاني از زندان آزاد شد و به منزل آمد.
اين عضو خانواده جواد گلپايگاني در ادامه به خبرنگار ايسنا گفت:‌ آقاي گلپايگاني اين روزها مشغول استراحت است و به علت سکته‌اي که اخيرا داشت، يک طرف بدنش لمس شده و کمي دچار فراموشي شده است که به مرور زمان با رسيدگي‌هايي که خواهيم داشت حالش بهتر هم مي‌شود. او طي اين مدتي که در زندان به سر مي‌برد، با دارو خودش را سرپا نگه‌ داشته بود که اميدواريم هرچه زودتر حالش بهتر شود.

او در ادامه با تاکيد بر اينکه هيچ هنرپيشه و کارگرداني در آزاد شدن بازيگر نقش «آتقي» نقشي نداشته است، تصريح کرد: حتي اگر خود آقاي گلپايگاني هم به عنوان مثال بگويد فلان بازيگر سريال «آيينه عبرت» نقشي در آزادسازي‌اش داشته‌، اصلا صحت ندارد؛ آقاي گلپايگاني فقط به واسطه کمک يکسري از خيرين شهرستان گلپايگان که بزرگ آنها آقايي به نام عبيري است، از زندان آزاد شده است و ايشان از دو ماه قبل پيگير کارهاي آقاي گلپايگاني بودند که ما خانوادگي از ايشان سپاسگزاريم.
جواد گلپايگاني - بازيگر سال‌هاي دور سينما و تلويزيون ايران - که به دليل محکوميت‌هاي مالي در زندان به سرمي‌برد، با پيگيري و همکاري خوب گروهي از نيکوکاران گلپايگاني و به همت ستاد ديه کشور شامگاه شنبه - 11 بهمن ماه - پس از 14 سال حبس از زندان اوين آزاد شد.
شبکه آي‌فيلم نيز از چندي قبل نسبت به پخش سريال «آيينه عبرت» اقدام کرده بود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر