صفحه نخست >> فرهنگی تعداد نظرات: 0

مجوز آلبوم جديد «حبيب» در ايران

: حبيب محبيان مي تواند براي اخذ مجوز آلبوم خود اقدام کند. حسين نوش آبادي سخنگوي وزارت ارشاد در نشست خبري خود و در پاسخ به پرسش خبرنگار در مورد اين خواننده خارج نشين که چند سالي است با هماهنگي و حمايت مقامات دولت گذشته به ايران بازگشته و متقاضي فعاليت هنري در ايران است گفت: ايشان مي تواند با توجه به نگاه و رويکرد دولت يازدهم به محتواي آثار فرهنگي و هنري ، مجددا به ارائه آلبوم خود براي اخذ مجوز اقدام کند.

کد خبر: 7312

عصر ايران/ سخنگوي وزارت ارشاد اسلامي اعلام کرد: حبيب محبيان مي تواند براي اخذ مجوز آلبوم خود اقدام کند. حسين نوش آبادي سخنگوي وزارت ارشاد در نشست خبري خود و در پاسخ به پرسش خبرنگار در مورد اين خواننده خارج نشين که چند سالي است با هماهنگي و حمايت مقامات دولت گذشته به ايران بازگشته و متقاضي فعاليت هنري در ايران است گفت: ايشان مي تواند با توجه به نگاه و رويکرد دولت يازدهم به محتواي آثار فرهنگي و هنري ، مجددا به ارائه آلبوم خود براي اخذ مجوز اقدام کند.

نوش آبادي در مورد امکان فعاليت حبيب محبيان در ايران افزود: ارائه مجوز به آثار هنري ربطي به توليد در دولت قبل ندارد و ويژگي هاي اثر ارائه شده در شرايط حاضر ملاک است.
وي ادامه داد: اگر پس از بررسي اثر ارائه شده محتواي آن بدون اشکال و مفيد و در راستاي فرهنگ بومي و خودي و مناسب عرضه ارزيابي شود حتما نسبت به صدور مجوز آن اقدام خواهد شد

نظرات بینندگان

ارسال نظر