صفحه نخست >> فرهنگی تعداد نظرات: 0

توضيح صداسيما درباره سريال «اتاق عمل»

قائم مقام معاون سيما درباره شبکه پخش «اتاق عمل» بيان کرد که اگر اين کار آماده شود و اگر مشکلي که داشته، رفع شود که من فکر مي کنم همينطور خواهد شد براي پخش آن از يکي از شبکه‌ها تصميم گيري خواهد شد.

کد خبر: 7272

مهر/ قائم مقام معاون سيما درباره شبکه پخش «اتاق عمل» بيان کرد که اگر اين کار آماده شود و اگر مشکلي که داشته، رفع شود که من فکر مي کنم همينطور خواهد شد براي پخش آن از يکي از شبکه‌ها تصميم گيري خواهد شد.
رضا پورحسين درباره سريال «اتاق عمل» به کارگرداني مهران مديري که مدتي است ساخت آن با حاشيه روبه رو شده است و تصويربرداري دوباره آن گفت: آثار نمايشي در مرکز نمايشي سيما متمرکز شده بنابراين همه امور نمايشي به آقاي محمودرضا تخشيد مديرکل امور نمايشي سيما واگذاري شده است.

وي ادامه داد: با اين حال مجموعا کارهايي که ممکن است با اشکالاتي مواجه شود اصل بر اين است که اشکال‌ها برطرف شود و بعد به آنتن برسد.
قائم مقام معاون سيما درباره تصميم‌گيري درباره شبکه پخش «اتاق عمل» که ابتدا قرار بود از شبکه پنج روي آنتن برود، يادآور شد: به هرحال اگر اين کار را آماده کنند و اگر مشکلي داشته است رفع شود که من فکر مي کنم همينطور خواهد شد، براي پخش آن از يکي از شبکه ها تصميم گيري خواهد شد.
وي در ادامه درباره ساختار شبکه‌ها و حذف روابط عمومي هاي شبکه هاي سيما که زمزمه هايي در اين باره شنيده شده بود، گفت: هنوز ساختار شبکه ها ابلاغ نشده و کار نهايي نشده است اما روابط عمومي ها از شبکه ها حذف نمي شوند. درواقع ممکن است سطح ساختاري يک مسئوليت تغيير کند و به طور مثال از اداره کل به اداره تبديل شود و يا از مديريت به مسئوليت يا بخش تغيير کند اما کسي که کار فرهنگي و هنري انجام مي دهد حتما به روابط عمومي نياز دارد بنابراين روابط عمومي در سيما هست و هر شبکه اي هم روابط عمومي خود را خواهد داشت و تنها ممکن است سطح تشکيلاتي آنها تفاوتي پيدا کند که هنوز ساختار آن قطعي نشده است.
پورحسين همچنين درباره حذف و يا ادغام زيرگروه شبکه ها نيز عنوان کرد: اصل بر اين است که تلويزيون تا حدي که به قدرتش لطمه نزند چابک شود و ممکن است در اين چابک سازي ها زيرگروه هايي کم و يا زياد شوند. البته اينها مباحث کارشناسي است و هنوز به نتيجه قطعي نرسيده است که بيان شود.
قائم مقام معاون سيما در پايان گفت: با اين حال ما حذف شبکه نخواهيم داشت و تنها ممکن است شبکه اي تبديل به کانال شود و يا تعداد گروه هاي بعضي از شبکه ها براي آنکه بتوانند کارهاي خود را بهتر انجام دهند، کمتر شود که در حال حاضر کارهاي کارشناسي در حال انجام است و هنوز به نتيجه مشخصي نرسيده است.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر