صفحه نخست >> فرهنگی تعداد نظرات: 0

پوستر دیدنی «فهرست مقدس»

با تصمیم دبیر جشنواره فیلم فجر پس از جلسه مشترک با تهیه کنندگان انیمیشن‌های حاضر در جشنواره، یک سانس ویژه در کاخ مردمی پردیس ملت به نمایش ۸ فیلم انیمیشن اختصاص یافت.

کد خبر: 70698

سینماپرس: با تصمیم دبیر جشنواره فیلم فجر پس از جلسه مشترک با تهیه کنندگان انیمیشن‌های حاضر در جشنواره، یک سانس ویژه در کاخ مردمی پردیس ملت به نمایش ۸ فیلم انیمیشن اختصاص یافت.

پوستر انیمیشن سینمایی «فهرست مقدس» به کارگردانی محمد همدانی و با طرحی از «خانه طراحان انقلاب اسلامی» رونمایی شد.

همچنین طبق تصمیم دبیر جشنواره فیلم فجر پس از جلسه مشترک با تهیه کنندگان انیمیشن‌های حاضر در جشنواره، یک سانس ویژه در کاخ مردمی پردیس ملت به نمایش 8 فیلم انیمیشن اختصاص یافت. طبق این برنامه انیمیشن سینمایی «فهرست مقدس» در تاریخ شنبه 17 بهمن ماه ساعت 15 در سالن شماره 3 پردیس سینمایی ملت با حضور عوامل فیلم به نمایش درخواهد آمد.

«فهرست مقدس» در 80 دقیقه تهیه شده و محصول خانه انیمیشن سازمان هنری رسانه‌ای اوج است. در این انیمیشن برای نخستین بار در ایران بیش از 50 درصد افکت‌های صوتی در فولی استیج توسط آرتیست‌ها شبیه‌سازی و کار در یک فضای آکوستیک ضبط‌ شده است تا در فیلم نزدیک‌ترین صدا‌ها به همراه جزئیات متناسب با آنچه در تصویر وجود دارد، شنیده شود.

«فهرست مقدس» روایت گر یک داستان تاریخی است که ماجرای آن در شهر «نجران» کشور «یمن» می‌گذرد و زمان آن به صد سال قبل از ظهور دین اسلام بازمی‌گردد. این انیمیشن سینمایی روایتی دراماتیک، رمانتیک و تراژیک دارد و داستان آن براساس سفر قهرمان فیلم با نام «هاران» شکل گرفته است.
 
پوستر دیدنی «فهرست مقدس»

نظرات بینندگان

ارسال نظر