صفحه نخست >> فرهنگی تعداد نظرات: 0

درخواست «نزار قطري»مداح مشهور از مردم

نزار قطري از مداحان اهل ‌بيت عصمت و طهارت با انتشار عکسي از پدر خويش، درخواست خود از مردم را بيان کرد.«نزار قطري» روز گذشته در صفحه شخصي خود در اينستاگرام عکسي از پدر خويش در بستر بيماري منتشر کرد و از مردم خواست براي سلامتي پدرش دعا کنند.

کد خبر: 5961

فارس/ نزار قطري از مداحان اهل ‌بيت عصمت و طهارت با انتشار عکسي از پدر خويش، درخواست خود از مردم را بيان کرد.«نزار قطري» روز گذشته در صفحه شخصي خود در اينستاگرام عکسي از پدر خويش در بستر بيماري منتشر کرد و از مردم خواست براي سلامتي پدرش دعا کنند.
او نوشت: «برادران و خواهران گرامي، لطفا براي شفاي پدر بزرگوار من جناب حاج فضل‌الله دعاي فراوان نماييد، درود بر همه شما.» تاکنون بيش از 4500 نفر اين پست را پسنديده‌اند و بيش از 570 نفر با نزار قطري ابراز همدردي کرده‌اند.

«نزار قطري» مداح 43 ساله که اصالتي ايراني دارد و متعلق به منطقه لارستان در استان فارس است، در قطر به دنيا آمده، مدتي را در لندن زندگي کرده و اکنون ساکن کويت است. او علاوه بر عربي به زبان‌هاي انگليسي و فارسي هم تسلط دارد و حتي به ترکي نيز مديحه‌سرايي کرده است.

قصيده مشهور «خيرة الله من الخلق أبي» يا همان نوحه «أنا مظلوم حسين» 34 سال است که توسط اين مداح اهل‌بيت اجرا مي‌شود و هرگز رنگ و بوي کهنگي به خود نمي‌گيرد.

نزار القطري سال 1390 مجموعه مداحي «رايات» را با اشعاري به زبان عربي، فارسي و ترکي به همراهي يک موزيک‌ويدئو منتشر کرد که با استقبال بي‌نظير مخاطبان روبه‌رو شد. وي سال 1391 نيز آلبوم مذهبي «قانون عشق» را به مناسبت فرا رسيدن ماه محرم روانه بازار کرد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر