صفحه نخست >> فرهنگی تعداد نظرات: 0

محمدرضا گلزار ديگر ممنوع الخروج نيست

محمدرضا گلزار ستاره سينماي ايران چند ماه قبل نتوانست به برزيل برود. ماجراي مشکل او براي خروج از کشور سبب شد تا پروژه حضور ستاره هاي سينما همراه کاروان تيم ملي در جام جهاني شکست بخورد و محمد حسين لطيفي بي خيال ساخت مستند جام جهاني اش شود اما گلزار حالا ديگر مشکلي براي خروج از کشور ندارد.

کد خبر: 5930

باني فيلم/ محمدرضا گلزار ستاره سينماي ايران چند ماه قبل نتوانست به برزيل برود. ماجراي مشکل او براي خروج از کشور سبب شد تا پروژه حضور ستاره هاي سينما همراه کاروان تيم ملي در جام جهاني شکست بخورد و محمد حسين لطيفي بي خيال ساخت مستند جام جهاني اش شود اما گلزار حالا ديگر مشکلي براي خروج از کشور ندارد.
:آن زمان بسياري از رسانه ها درباره مشکل گلزار براي خروج از کشور نوشتند و شکست اين پروژه 4 ميليارد توماني را که قرار بود براي شبکه خانگي تهيه شود، گردن اين مشکل بازيگر سرشناس سينماي ايران انداختند ولي حالا ديگر او مشکلي براي خروج از کشور ندارد و براي تعطيلات ژانويه به امارات رفته بود. اين بازيگر سرشناس که در فرودگاه دبي با اعضاي تيم رسانه ورزش روبرو شده بود در رد دعوت آنها براي تماشاي بازي دوستانه شان در امارات گفته بود: «شرمنده نمي توانم چون به دبي آمده ام تا از اينجا به لندن بروم.»

البته او در همان دبي ماند. دليلش هم خيلي ساده بود. گذران روزهاي تعطيلي سال نو در دبي با دوست استقلالي اش فرهاد مجيدي. اين دو که اين اواخر زياد با هم ديده شده اند، بعد از آخرين کنسرت شادروان مرتضي پاشايي در کنار هم ايستادند و عکس يادگاري گرفتند و به نظر مي رسد بعد از آن روابط شان حسابي گرم شده است.
گلزار که استقلالي ها مي گويند عجيب استقلالي است، در لحظه سال نو بار ديگر توسط بچه هاي خبرنگار ديده شد و اين بار در کنار فرهاد مجيدي. اين دو در هتل The Place حاضر بودند تا از طبقات بالايي اين هتل - که بيش از 50 طبقه دارد - آتش بازي سال نو را ببينند که توسط خبرنگاران ديده شدند.
حضور رضا گلزار در سفر تعطيلات ژانويه البته يک حسن داشت و پاياني بود بر شايعه ممنوع الخروجي او. البته اين حضور او در کنار فرهاد مجيدي نشان مي دهد اين ستاره محبوب فوتبال که هنوز حرکتي جدي براي حضوري حرفه اي در دوره هاي مربيگري نداشته، غير از دوستي و سفرهاي خارجي با پوريا پورسرخ، به تازگي با رضا گلزار رفاقتي صميمي پيدا کرده و بايد منتظر انتشار عکس هاي سلفي اين دو بود. عکس هايي که بين هواداران دو آتشه شان حسابي محبوبيت پيدا مي کنند و لايک مي خورند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر