صفحه نخست >> فرهنگی تعداد نظرات: 0

چاپگر جیبی تلفن همراه/عکس

چاپگر کوچکی برای چاپ تصاویر تلفن همراه ساخته شده که به راحتی در جیب جای می گیرد.

کد خبر: 4626

مهر: به اشتراک گذاری تصاویر در شبکه های اجتماعی تفریح سرگرم کننده ای است که میلیونها کاربر تلفن همراه در سراسر جهان به آن علاقه دارند اما هنوز هم کم نیستند افرادی که بدشان نمی آید نسخه های چاپ شده ای از تصاویر مورد علاقه شان داشته باشند.

Polaroid که یکی از قدیمی ترین شرکتهای متخصص در زمینه ساخت سیستم های همراه چاپ عکس است از محصولی خلاقانه رونمایی کرده که با استفاده از آن می توان تصاویر مورد نظر را از طریق تلفن همراه هوشمند چاپ کرد.
 

این وسیله جدید که Zip نام دارد به کاربران تلفن های همراه هوشمند این امکان را می دهد تا تصاویری که با دستگاه خود تهیه کرده اند به راحتی چاپ کنند.


از مهمترین ویژگیهای این فناوری جدید امکان چاپ چندین تصویر رنگی باکیفیت در یک دقیقه است. با این حال مهمترین ویژگی این فناوری، اندازه آن است به طوریکه به راحتی در جیب جای می گیرد.

البته Polaroid پیش از این نیز چاپگر مقرون به صرفه ویژه چاپ عکس از روی تلفن همراه ارایه کرده بود. این محصول که PoGo نام دارد از سال 2008 روانه بازار شده است.

با این حال فناوری جدید Polaroid قابلیتهای ارتفایافته ای دارد. این دستگاه می تواند تصاویری در ابعاد 5 در 8 سانتیمتر چاپ کند. چاپ این تصاویر با استفاده از کاغذ مخصوصی به نام Zero Ink صورت می گیرد.

برای چاپ تصاویر بر روی این کاغذ مخصوص نیازی به جوهر نیست و در عوض کریستالهای رنگی موجود در کاغذ کار چاپ تصاویر رنگی بر روی کاغذ را انجام می دهد.

این محصول جدید در نیمه نخست سال جاری و با قیمتی درحدود 130 دلار روانه بازار می شود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر