صفحه نخست >> فرهنگی تعداد نظرات: 0

اعطاي مجوز کنسرت در تخت جمشيد

پيروز ارجمند مدير دفتر موسيقي ارشاد از اعطاي مجوز کنسرت در تخت جمشيد و پاسارگاد خبر داد.پيروز ارجمند که در آيين پاياني هشتمين جشنواره موسيقي گروه نوازي فارس سخن مي‌گفت، اعلام کرد از سال آينده مجوز برگزاري کنسرت‌هاي موسيقي در باغ ارم، تخت جمشيد و پاسارگاد داده مي‌شود.

کد خبر: 4476

پانا/پيروز ارجمند مدير دفتر موسيقي ارشاد از اعطاي مجوز کنسرت در تخت جمشيد و پاسارگاد خبر داد.پيروز ارجمند که در آيين پاياني هشتمين جشنواره موسيقي گروه نوازي فارس سخن مي‌گفت، اعلام کرد از سال آينده مجوز برگزاري کنسرت‌هاي موسيقي در باغ ارم، تخت جمشيد و پاسارگاد داده مي‌شود.

در بخشي از اين سخنراني که در پايگاه اطلاع رساني اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي استان فارس آمده، ارجمند صحبت‌هاي جالبي مطرح کرده است. او که چند روز پيش هم از رسانه‌ها بابت انتقادات تندشان گلايه کرده بود، گفته است: «در دفتر موسيقي تلاش شده هنرمندان را کمتر اذيت کنيم. فکر مي‌کنم اگر قاچاقچي بودم راحت‌تر مي‌توانستم کار و زندگي کنم تا اينکه رئيس دفتر موسيقي باشم. چون مدام شب نامه حاوي تهمت عليه ما صادر مي‌شود.»

در حالي که حدود دو ماه پيش، ارجمند از گمانه زني‌ها درباره اجراي ياني در تخت جمشيد صحبت کرده بود، شهرداد روحاني رهبر ارکس‌تر بلندآوازه ايراني که با ياني در کنسرت معروف آکروپوليس هم همکاري داشت، از آرزويش مبني بر اجراي کنسرت يک ايراني در تخت جمشيد سخن به ميان مي‌آورد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر