صفحه نخست >> فرهنگی تعداد نظرات: 0

چرا کشاورز به برنامه «بعضيا» نيامد؟

دست‌اندرکاران برنامه‌ي «بعضيا» از حضور محمدعلي کشاورز در اين برنامه خبر داده بودند، اما اين بازيگر پيشکسوت سينما و تلويزيون شامگاه گذشته به تاک‌شوي شبکه سه نيامد تا «بعضيا» با حضور مهمان ديگري به روي آنتن برود.انجام فيزيوتراپي علت حاضر نشدن محمد علي کشاورز در برنامه‌ «بعضيا» عنوان شده است.

کد خبر: 4240

ايسنا/دست‌اندرکاران برنامه‌ي «بعضيا» از حضور محمدعلي کشاورز در اين برنامه خبر داده بودند، اما اين بازيگر پيشکسوت سينما و تلويزيون شامگاه گذشته به تاک‌شوي شبکه سه نيامد تا «بعضيا» با حضور مهمان ديگري به روي آنتن برود.انجام فيزيوتراپي علت حاضر نشدن محمد علي کشاورز در برنامه‌ «بعضيا» عنوان شده است.
علي ضياء که اجراي برنامه «بعضيا» را بر عهده دارد، شامگاه گذشته با بهروز شعيبي - کارگرداني که به تازگي سريال «پرده‌نشين» را از وي شاهد بوده‌ايم - به گفت‌وگو نشست.
مخاطبان برنامه «بعضيا» شامگاه گذشته منتظر حضور محمدعلي کشاورز در اين برنامه بودند، اما علي ضياء صحبت از حضور کارگردان نخبه و جواني کرد که قرار است با او به گفت‌وگو بنشيند. اين مجري تا پايان برنامه هيچ توضيحي درخصوص علت نيامدن بازيگر پيشکسوت کشورمان به برنامه عنوان نکرد.
عنوان شده بود ضياء در گفتگو با محمد علي کشاورز، زواياي ديگري از زندگي شغلي و شخصي او را به عنوان فردي جريان‌ساز در تاريخ هنر کشور آشکار مي‌کند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر