صفحه نخست >> فرهنگی تعداد نظرات: 0

21 دی 93

کنسرت هايي که اين هفته برگزار مي‌شوند

قطار اجراي خوانندگان مختلف مدتي است که به راه افتاده و با سرعتي عجيب در سراسر کشور در حرکت است. فهرست کاملي از تمامي کنسرت هايي که در طول اين هفته برگزار مي شوند، تهيه شده است:

کد خبر: 4082

جام جم/ قطار اجراي خوانندگان مختلف مدتي است که به راه افتاده و با سرعتي عجيب در سراسر کشور در حرکت است.
فهرست کاملي از تمامي کنسرت هايي که در طول اين هفته برگزار مي شوند، تهيه شده است:
يک شنبه: محمد عليزاده براي تهراني ها در دو نوبت برنامه اي پرهيجان را اجرا مي کند. اين برنامه همچون بيشتر کنسرت هاي تهران در سالن ميلاد نمايشگاه برگزار مي شود و ساعت اجراها به ترتيب 18:15 و 21:45 خواهد بود. ساعت 22 در تالار وحدت عاليم قاسم اف همراه با ارکستر سازهاي بادي تهران روي صحنه مي رود. اين برنامه دوشنبه شب نيز برقرار است.

دوشنبه: پايتخت نشين هايي که اجرايي احساسي و آرام تر را مي پسندند مي توانند در ساعت 21:30 در سالن ميلاد نمايشگاه به تماشاي کنسرت فريدون آسرايي بنشينند که به تازگي آلبوم جديدي منتشر کرده است. گروه محبوب سون نيز به زنجان رفته و برنامه اي پرانرژي را در سالن هلال احمر در دو نوبت روي صحنه مي برند. ساعت اجراها 18 و 21 اعلام شده است. سالار عقيلي نيز در شانديز حضور خواهد داشت و ساعت 9 شب در تالار نصر اجرايي زبردستانه ارائه مي دهد. حسين ميري نيز ساعت 21 در تالار حافظ شيراز به اجراي برنامه مي پردازد که اين برنامه چهارشنبه شب نيز تکرار خواهد شد.

سه شنبه: به غير از اجراي حسين ميري در شيراز، گروه سون به تهران برگشته و در دو نوبت 18:30 و 21:30 در سالن ميلاد نمايشگاه روي صحنه مي روند. علاقمندان به موسيقي ملل مي توانند ساعت 19 به تماشاي کنسرت موسيقي هند با اجراي علي بروجردي و دارشان سينگ در سالن رودکي تالار وحدت بنشينند. اما مهمترين اجراي سه شنبه کنسرت نواي خرم در تالار وحدت است که اختتاميه نکوداشت و نخستين جايزه استاد همايون خرم است. در اين برنامه که ساعت 21:30 آغاز مي شود، محمد اصفهاني، بابک شهرکي، سامان احتشامي، حسين مظفري و برديا صدرنوري به اجراي برنامه مي پردازند.

چهارشنبه: درحاليکه گروه سون برنامه شب قبل خود را در همان زمان و مکان تکرار مي کنند، محمد عليزاده در شهريار خواهد بود و در ساعت 18 سالن شهيد رهنما روي صحنه مي رود. در تالار رودکي ساعت 20 گروه موسيقي سپندار، کنسرت «تو بمان» را اجرا مي کند. ساعت 21:30 نيز تالار وحدت ميزبان کنسرت لري و کردي گروه تال با همراهي استاد فرج علي پور و شاهو عندليبي خواهد بود که اين کنسرت پنج شنبه نيز تکرار مي شود.

پنج شنبه: کنسرت هاي آخر هفته با اجراي سيمين غانم در ساعت 15 آغاز مي شود که مخصوص بانوان است. اين اجرا در آخر هفته پيش نيز سه روز متوالي اجرا شد و با استقبال طرفداران اين خواننده کهنه کار مواجه شد. رضا صادقي در تالار مجلل رشت در دو سانس 18 و 21 براي طرفداران شمالي اش روي صحنه مي رود. از ديگر اجراهاي مهم آخر هفته کنسرت عليرضا قرباني است که ساعت 21 در سالن نگين نقش جهان اصفهان برگزار مي شود. فرزاد فرزين و گروه شوک در تهران هستند و در دو نوبت در ساعت 18:30 و 21:30 در سالن ميلاد نمايشگاه به اجراي برنامه مي پردازند که جمعه شب نيز تکرار مي شود. از ديگر اجراهاي پنج شنبه شب مي توان به کنسرت احسان حق شناس در سالن بوعلي سينا همدان،کنسرت آواي خاک گروه آواي پارسيان در سالن رودکي تهران و کنسرت گروه سپهر به خوانندگي مهدي امامي در فرهنگسراي نياوران اشاره کرد.

جمعه: احسان خواجه اميري به ماهشهر مي رود و در سينما دريا در دو سانس 18 و 21 به اجراي برنامه مي پردازد. اما مهم ترين اجراي جمعه شب کنسرت گروه فروزان به خوانندگي بيژن کامکار و سرپرستي سياوش عبدي با اجراي 120 نوازنده است که در ساعت ساعت 20:30 در مرکز همايشهاي برج ميلاد برگزار مي شود. کنسرت گروه پلتان نيز در فرهنگسراي ارسباران برگزار مي شود. بانوان کنسرت ويژه اي براي خود دارند. کنسرت گروه مهوار به سرپرستي و خوانندگي مهناز روستا ساعت 16:30 در فرهنگسراي نياوران برگزار مي شود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر