صفحه نخست >> فرهنگی تعداد نظرات: 0

ناياب شدن كتاب‌هاي رهبر انقلاب در لبنان

کد خبر: 4058

عطاء‌ اعلمي، مدير انتشارات اعلمي بيروت با اشاره به صادرات سالانه ۳ ميليارد تومان كتاب از ايران به كشورهاي جهان اسلام گفت: كتاب‌هاي رهبر انقلاب در جهان اسلام متقاضيان بسياري دارد، «اجوبه‌‌الاستفتائات» در اين ميان پرفروش‌ترين بوده است.
انتشارات اعلمي بيروت، از جمله ناشران حاضر در چهارمين نمايشگاه بين‌المللي كتب تخصصي دين است. اين انتشارات هر ساله در نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران نيز حضور يافته و به عرضه تازه‌ترين آثار منتشر شده نشر شيعي در جهان اسلام مي‌پردازد. عطاء اعلمي مدير انتشارات اعلمي درباره حضور در ايران مي‌گويد: با وجود اينكه چند سالي است به دليل مشكلات سوريه حمل كتاب به ايران مشكل شده است، حضور در نمايشگاه‌هاي كتاب ايران براي ما بسيار حائز اهميت است و تلاش داريم تا افزايش قيمتي را كه به دليل دشوار بودن حمل بار به ايران برايمان ايجاد مي‌شود‌، به گونه‌اي كاهش دهيم تا حضور در نمايشگاه‌هاي كتاب ايران برايمان مقرون به صرفه باشد.
اعلمي با اشاره به آثار امام خميني(ره) و رهبر انقلاب گفت: آثار امام خميني(ره) هم در زمان حيات ايشان و هم در سال‌هاي معاصر بسيار مورد استقبال قرار مي‌گيرد. «جنود العقل»، «دعاي سحر» و... از جمله كتاب‌‌هاي پرفروش امام خميني(ره) در لبنان هستند، همچنين كتاب‌هاي حضرت آيت‌الله خامنه‌اي هم در لبنان بسيار متقاضي دارد، اجوبه‌‌الاستفتائات رهبر انقلاب يك كتاب شناخته‌شده در لبنان است كه در موارد بسياري كمياب مي‌شود، چراكه بالغ بر 90 درصد حزب‌الله در لبنان مقلد ايشان هستند. ساير كتاب‌هاي رهبر انقلاب كه شامل سخنراني‌ها و منويات و فرمايشات ايشان نيز است، در لبنان پس از عرضه ظرف مدت كوتاهي ناياب مي‌شود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر