صفحه نخست >> فرهنگی تعداد نظرات: 0

سيد مصطفي صابري

طنز/ حمله قريب الوقوع فضايي ها، در اعتراض به گفت وگوي ويژه خبري شبکه 2

طنز/ حمله قريب الوقوع فضايي ها، در اعتراض به گفت وگوي ويژه خبري شبکه 2

کد خبر: 3837

خراسان/ سلام و خدا قوت، بعد از مدت ها که تلويزيون سريال طنز درست و حسابي نداشت، خبر رسيد که قراره مهران مديري با همکاري گروهي از بهترين نويسندگان طنزپرداز سريالي رو براي تلويزيون کار کنه که بترکونه، خلاصه ما هم منتظر بوديم که تلويزيون بترکه و بريم يک جديدترش رو بخريم اما از سريال خبري نشد تا اين که شايعه شد در پي اعتراض قشر پزشکان و جراحان و.... با نفوذ افراد با نفوذ توليد سريال متوقف شده و قراره داستان تغيير کنه تا به قشر خاصي برنخوره و بعد پخش بشه! خب اين هم در نوع خودش پيشرفتيه ديگه، قديما سريال ها پخش مي شدن بعد ملت اعتراض مي کردن حالا سريال ها پخش نشده اعتراض ها بالا ميگيره که به قشر ما قراره توهين بشه!
در اين راستا از اون افراد با نفوذ ميخوايم شما که اينقدر نفوذتون بالاست برين کمک تيم ملي تو جام ملت ها، چون با مصدوميت مجدد بيک زاده، بازيکن نفوذي نداريم و کي روش هم تا يک جاي خالي پيدا کرده سريع خانزاده رو دعوت کرده تيم ملي! همون بازيکني که تو تيمش يعني پرسپوليس هم ذخيره است!!
اما گويا چون خوش سفره کي روش به تيم ملي دعوتش مي کنه تا بازي ها رو مثل هميشه از روي نيمکت ببينه! نکته بعدي اين که عزيزاني که نسبت به سريال پخش نشده! مديري معترض هستن عنايت داشته باشن هر سريالي براي توليد نياز داره به شخصيت، شخصيت ها نيازمند هويت، نام، لهجه و شغل هستن و سريال هم بايد در زمان و مکاني در جريان باشه، پس بايد درباره يک صنف و شهر و ... باشه ديگه، اصلا برفرض امثال مديري در مورد فضايي ها يا ارواح سريال ساختن چه تضميني وجود داره اونا مثل شما دل نازک نباشن و به خاطر يک سريال ناقابل و دقايقي خنده مردم، سياره ما رو نابود نکنن؟
لذا اصلاً به ريسکش نمي ارزه به خاطر کمي خنديدن بخوايم نگران حمله ارواح و اجنه و فضايي ها باشيم، اصلاً چه معني داره هموطنان بخندن، اونم به مشاغل با کلاس؟ همون بهتر گفت وگوي ويژه خبري رو ببينيم. خيال مون هم راحته ... سيد مصطفي صابري

نظرات بینندگان

ارسال نظر