صفحه نخست >> فرهنگی تعداد نظرات: 0

«اکبر عبدي» : دياليزي نشده ام

مدتي است که از بيمارستان مرخص شده ام و براي استراحت به شمال کشور سفر کرده ام. در طول اين مدت افراد بسياري لطف کرده و براي ملاقات و عيادت از من به منزلمان مراجعه مي کردند اما فعلا ترجيح مي دهم مدتي را در شمال کشور سپري کنم تا دوران نقاهت بيماري ام به اتمام برسد.

کد خبر: 3591

باني فيلم/ اکبر عبدي بازيگر سينماي ايران با اشاره به اينکه دياليزي نشده و کليه هايش را از دست نداده حال عمومي اش را مساعد اعلام کرد و گفت براي استراحت به شمال کشور سفر کرده است.

اکبر عبدي بازيگر تئاتر، سينما و تلويزيون ايران که مدتي قبل به دليل بيماري در بيمارستان بستري شده بود درباره وضعيت سلامتي اش به مهر گفت: مدتي است که از بيمارستان مرخص شده ام و براي استراحت به شمال کشور سفر کرده ام. در طول اين مدت افراد بسياري لطف کرده و براي ملاقات و عيادت از من به منزلمان مراجعه مي کردند اما فعلا ترجيح مي دهم مدتي را در شمال کشور سپري کنم تا دوران نقاهت بيماري ام به اتمام برسد.

وي درباره مشکل دياليزي شدنش که در يکي از رسانه ها مطرح شده بود، عنوان کرد: خدا را شکر هنوز کارم به اينجا کشيده نشده است. البته براي فعال شدن بهتر کليه هايم چند بار دياليز شده ام اما اينکه مطرح شده من دو کليه ام را از دست داده ام صحت ندارد.
اين هنرمند يادآور شد: من براي مشکل فشار خون و بسته شدن سه تا از رگ هاي قلبم در بيمارستان بستري شده بودم که در حال حاضر حال عمومي ام رو به بهبود است. البته مشکل ديابت نيز از سال ها قبل با من است و فعلا با تزريق انسولين قندم را کنترل مي کنم.
فيلم سينمايي «مذاکرات مستقيم آقاي عبدي» ساخته علي شاه حاتمي که از چهارشنبه 17دي ماه در پرديس هاي سينماي تهران اکران شده، آخرين فيلم اين هنرمند است که به نمايش عمومي در آمده است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر