صفحه نخست >> فرهنگی تعداد نظرات: 1

الهام چرخنده: 3900 زن را چادري کرده‌ام

«الهام چرخنده» گفت: به فاصله يک ماه و چهار روز که رهبر معظم انقلاب به من لقب زهرايي دادند سه هزار و 900 نفر به کمک من حاضر به استفاده از تاج بندگي يا چادر شدند.

کد خبر: 3402

خبرگزاري دانشجو/ الهام چرخنده گفت: به فاصله يک ماه و چهار روز که رهبر معظم انقلاب به من لقب زهرايي دادند سه هزار و 900 نفر به کمک من حاضر به استفاده از تاج بندگي يا چادر شدند.
الهام چرخنده گفت: «سازمان فرهنگي هنري بانوي زهرايي» در حال راه‌اندازي است و کساني که مي خواهند در عرصه هاي فرهنگي و هنري فعاليت کنند به آنها کمک خواهم کرد.
الهام چرخنده بازيگر انقلابي سينما و تلويزيون در مراسم افتتاحيه اکران هاي دانشجويي جشنواره مردمي عمار اظهار داشت: جشنواره عمار فرصتي است که من براي اينکه با تأسي به حضرت سميه (س) اولين بانو شهيد در تاريخ اسلام براي پيشبرد هنر ارزشي طي طريق کنم و نويد هنرمندان ارزشي را با باور انقلابي به فضاي هنري کشور مي دهم.
اين بازيگر انقلابي سينما و تلويزيون تصريح کرد: الهام چرخنده ملقب به بانوي زهرايي پس از حدود يک سال و يک ماه از تولد جديدش به مناسبت جشنواره عمار به نمايندگي از بانوان هنرمند و کساني که در قلب خودشان اسم حضرت زهرا (س) را پرورش مي دهد به اينجا آمده است. اميدوارم در فضاي که جبهه فرهنگي است بتوانم گام بردارم و همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند اعتلاي سينماي کشور نياز محسوسي است و همه بايد دريابند که هنر سينما يک ضرورت محسوب مي شود.
وي ادامه داد: خاصيت شهرت در تمام دنيا مخصوص سينما براي اشاعه فرهنگي هاي مختلف است و چه بخواهيم و چه نخواهيم مجبور هستيم آدم تر باشيم.سينما اين قدرت را دارد که جامعه را به سمت اميد، خلاقيت، اعتماد به نفس و ارزش هاي کشور ببرد و يا کاملا ضد آنها حرکت کند.
چرخنده با اشاره به اينکه حجاب و عفاف بخشي کوچکي از فضائل حضرت زهرا (س) است اظهار داشت: ايشان يک انسان کامل براي کائنات هستند و تمام تلاشم را مي کنم که اين روزها خلأهايي را که احساس مي کنم با توجه به بخش علمي و تحقيقي و احکام حضرت زهرا (س) در بحث فرهنگي و هنري وارد کنم.خوشحالم که هنوز هنوز بيرق مردان ايران در دستان مردان باغيرت و زنان با عفت است.
اين بازيگر انقلابي سينما و تلويزيون ابراز داشت: به فاصله يک ماه و چهار روز که رهبر معظم انقلاب به من لقب زهرايي دادند سه هزار و 900 نفر به کمک من حاضر به استفاده از تاج بندگي يا چادر شدند. چقدر قضاوت آدم ها مهم است و بابت لايک ها چه چيزي را پرداخت مي کنيم.
وي ابراز داشت: از شما دانشجويان به عنوان يک بانوي لر بختياري و سينماگر به خاطر بخشي از زندگي ام عذرخواهي مي کنم اما تازه شروع يک کار است. خلأي که درجامعه احساس مي شود بايد مورد بررسي قرار بگيرد که آيا به يک هنرمند ارزشي فرصت و تريبوني داده شده است و اميدوارم اين فضا به زودي فراهم شود.
چرخنده ابراز داشت: زماني که در بيمارستان بودم کسي سراغ من را نگرفت و تنها يک پيام به من رسيد که کاش به جاي پاشايي تو بميري و من امروز شمشير را از سر غلاف کشيدم و راه برگشتي نيست و بوي عطر حضرت زهرا (س) نه نتها خفه نمي کند بلکه آرامش مي دهد.
وي با اشاره به اينکه جشنواره غيرت و عفت در کل دانشگاه هاي تهران کنار هم هست گفت: سازمان فرهنگي هنري بانوي زهراي در دست اقدام بوده و کساني که مي خواهند در عرصه هاي فرهنگي و هنري فعاليت کنند به آنها کمک خواهم کرد.

نظرات بینندگان

  • | |

    فقط میشه گفت خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ....... دیگه عرضی نیست ...

ارسال نظر