صفحه نخست >> فرهنگی تعداد نظرات: 0

شایعه درگذشت ابوالفضل پورعرب تا بیماری سرطان + عکس

سوپر استار دهه 70 سینمای ایران دوباره برگشته ، صحیح و سالم . او که روزگاری سلطان سینمای ایران بود، آماده میشود تا بعد از سالهای کم فروغ و پشت سر گذاشتن بیماری ، زندگی روی پرده را دوباره در اوج از سر بگیرد.

کد خبر: 2713

به گزارش باشگاه خبرنگاران،سوپر استار دهه 70 سینمای ایران دوباره برگشته ، صحیح و سالم . او که روزگاری سلطان سینمای ایران بود، آماده میشود تا بعد از سالهای کم فروغ و پشت سر گذاشتن بیماری ، زندگی روی پرده را دوباره در اوج از سر بگیرد. در روزهای باشکوه سینمای ایران در دهه 70 و در سال هایی که ستاره سازی برای سینما کاری ممنوعه محسوب می شد، او با سیمای مردانه اش توانست نفر شماره یک گیشه ها باشد. «عروس» بهروز افخمی سکوی پرتابش بود و همراه نیکی کریمی توانستند فاتح گیشه ها شوند. پورعرب در آن فضای بسته شبیه تعدادی دیگر از ستاره های هم عصرش در فوتبال یا موسیقی شد. فضایی پر از حاشیه در اطراف زندگی ...یکی مثل اکبر عبدی، مجتبی محرمی یا برادران بیانی .

 
جامعه و افکار مسوولان وقت کشور، ستاره هایی با این شهرت را سخت تحمل می کرد. در همه این سال های بعد ، او بود اما در غباری از حاشیه ها یا نقش های جنبی. روزها گذشتند تا رسید به سال 89 . روزی که پیامکی جامعه هنر ایران را به هم ریخت. شایعه تلخ: «درگذشت ابوالفضل پورعرب» . او بیمار بود. با بیماری مهلک سرطان پنجه در پنجه انداخت اما تسلیم نشد. برگشت هرچند تصویر چهره نحیفش در روزهای بیماری توفانی به پا کرد.این تلنگر باعث شد تا پورعرب خودش هم به یک باور بزرگ برسد. شاید او دیگر سوپراستار نباشد اما هنوز یک هنرمند است. زندگی برایش ادامه دارد.

3 سال بعد از آن ته خط ، دوستانش میگویند او حالا سالم است و قبراق. آنها که می بینند می گویند وزنش طبیعی شده ، روی فرم آمده، ساعت ها در روز ورزش می کند و میخواهد از نو شروع کند. در 53 سالگی می خواهد برگردد. میخواهد بدرخشد.. فیلم سینمایی «سایه »شروع دوبارهای است برای پورعرب و البته اصغر نعیمی که بعد از ساختن سریال های عامه پسند و پر مخاطبی چون بی وفا وارد مسیری جدید از فیلمسازی شده. او با فیلمنامه ای از سعید عقیقی تجربه همکاری با پورعرب را کلید زده. سعید عقیقی که پیشتر «شب های روشن»، یکی از بهترین آثار سینمایی فرزاد موتمن را نوشته است. این عکس ی ابوالفضل پورعرب در کنار اصغر نعیمی و محمد هیراد حاتمی مجری جوان و موفق برنامه سالم تهران ، بهانه ای بود برای اینکه یادمان بیفتد ابوالفضل پورعرب دوباره برگشته.

نظرات بینندگان

ارسال نظر