صفحه نخست >> فرهنگی تعداد نظرات: 0

شلوارهايي باهدف توهين به مقدسات

ورود کيف و کفش هايي از کشور "چين" که نام حضرت رسول (ص) توهين مي‌کردند، اولين اخبار واصله از اهانت به مقدسات ديني بود. اخباري که بدون هيچ نتيجه اي، در رسانه ها منعکس شد و متاسفانه تاکنون هيچ سازماني به خود اجازه ورود به آن را نداده و اين کالا همچنان بعد از گذشت سال ها در بازار يافت مي شود و بعضا مي توان نمونه تصاوير آن را بعد از خريد، توسط مشتري در شبکه هاي اجتماعي ملاحظه کرد!

کد خبر: 2268

صبحانه آنلاين/ عدم "نظارت صحيح" بر نحوه توليد و عرضه لباس در بازار باعث شده است که در بسياري از موارد، شاهد تهيه و توليد لباس و کفش هايي باشيم که به "مقدسات ديني" توهين مي کنند!

توليد و عرضه راحت لباس هاي "زنانه" و "مردانه" در کشور و عدم نظارت صحيح بر نحوه توليد و عرضه لباس در بازار باعث شده است که در بسياري از موارد، شاهد تهيه و توليد لباس و کفش هايي باشيم که به نوعي به مقدسات ديني توهين مي کنند.

بنابراين گزارش، ورود کيف و کفش هايي از کشور "چين" که نام حضرت رسول (ص) توهين مي‌کردند، اولين اخبار واصله از اهانت به مقدسات ديني بود. اخباري که بدون هيچ نتيجه اي، در رسانه ها منعکس شد و متاسفانه تاکنون هيچ سازماني به خود اجازه ورود به آن را نداده و اين کالا همچنان بعد از گذشت سال ها در بازار يافت مي شود و بعضا مي توان نمونه تصاوير آن را بعد از خريد، توسط مشتري در شبکه هاي اجتماعي ملاحظه کرد!

در اين ميان، اقدام جديدي که به تازگي در بازار مشاهده شده، توليد شلوارهاي جيني است که بر پشت آن عبارت «بسم الله الرحمن الرحيم» نوشته شده و ويژه "خانم ها" است که با "نگين" هم تزئين شده است!

اين شلوارها که به راحتي در بازار به فروش مي رسد، بدون توجه مشتري به عبارت نوشته شده خريداري مي شود و هيچ ارگاني هم بر آن نظارت نمي کند!

اين توهين ها به مقدسات ديني که صرفا در شبکه هاي اجتماعي توسط خود مردم اطلاع رساني مي شود، بدون هيچ واکنشي از سوي سازمان هاي نظارت کننده، همچنان پا برجاست و توليدکنندگان آن نيز روز به روز با قدرت به کارشان در اين زمينه ادامه مي دهند!
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر