صفحه نخست >> فرهنگی تعداد نظرات: 0

توضيحات «محمد اصفهاني» درباره سفارشي بودن آلبوم تازه اش

محمد اصفهاني همزمان با انتشار آلبوم "شِکوه" گفت: اين مجموعه به سفارش ساخته شده و از سلک آلبوم هاي پاپ اينجانب مانند "بي واژه" و "برکت" و ... نيست و حاوي مضامين انتقادي و اجتماعي است که فکر مي کنم وظيفه قشر ماست که لااقل در مقطعي از فعاليتهاي خود به آن بپردازيم.

کد خبر: 2199

ميزان/ محمد اصفهاني همزمان با انتشار آلبوم "شِکوه" گفت: اين مجموعه به سفارش ساخته شده و از سلک آلبوم هاي پاپ اينجانب مانند "بي واژه" و "برکت" و ... نيست و حاوي مضامين انتقادي و اجتماعي است که فکر مي کنم وظيفه قشر ماست که لااقل در مقطعي از فعاليتهاي خود به آن بپردازيم.
آلبوم «شِکوه» با صداي محمد اصفهاني توسط شرکت هنر اول منتشر شد. اين آلبوم با محوريت هشت سال دفاع مقدس توليد و منتشر شده است که حاوي دو ديسک صوتي و تصويري است.
«قاب»، «ديدار»، «سراب»، «ابر» و «ماهيا» عنوان قطعات تصويري و صوتي آلبوم هستند. پدرام کشتکار، عليرضا کهن ديري، عبدالجبار کاکايي، مجيد اخشابي، غلامرضا صادقي، حميدرضا آداب، عليرضا قزوه، اميد نيک بين و علي پورمقدم چهره هايي هستند که در تيم توليد اين مجموعه حضور دارند.
در ميان اشعار اين آلبوم غزل هايي از امام خميني (ره) رهبر معظم انقلاب و غزلي از «مشفق کاشاني» نيز به چشم مي خورد. يکي از نکات حائز اهميت در قسمت تصويري اولين همکاري برادران بوشهري با دکتر اصفهاني است. برادران بوشهري جزو مطرح ترين کارگردانان در ايران هستند که سابقه همکاري با خوانندگان متعدد را دارند. حضور آنها در اين آلبوم به ساخت موزيک ويدئو خوش ساخت براي قطعه ماهيا منجر شده است.
اين مجموعه به سفارش ساخته شده
همراه با انتشار اين آلبوم دکتر محمد اصفهاني درباره آلبوم شکوه يادداشتي را روي وب سايت شخصي خود منتشر کرد که در آن به اين نکات اشاره کرده است:« اين مجموعه به سفارش ساخته شده و از سلک آلبوم هاي پاپ اينجانب مانند بي واژه و برکت و ... نيست و حاوي مضامين انتقادي و اجتماعي است که فکر مي کنم وظيفه قشر ماست که لااقل در مقطعي از فعاليتهاي خود به آن بپردازيم ... ميراثهايي مانند شهداي والا مقام و خاندان گرامي شان همچنين جانبازان فداکار و قابل ستايش به معني واقعي کلمه ... که واقعيت هاي انکار ناپذير و مقدس و محترم جامعه ما هستند و همگان با هر مرام و عقيده اي احترام و حرمت آنها را پاس مي دارند انگيزه هاي تصنيف آثار اين آلبومند و طبيعي است که اين اثر در چنين اتمسفري تنفس مي کند و حال و هوايش خاص؛ و برگرفته از حال و هواي شهدا و شيميايي ها است.»

نظرات بینندگان

ارسال نظر