صفحه نخست >> فرهنگی تعداد نظرات: 0

دورخيز فيلم تازه «ده‌نمکي» براي نوروز

مسعود ده نمکي که کمي بعد از "معراجيها" سراغ فيلمنامه اي در ادامه "رسوايي" رفته بود اين روزها در سکوت خبري امور تصويرسازي رايانه اي اين فيلم را انجام مي دهد. گفته ميشود در صورت امکان امور توليد فيلم طوري پيش مي رود که فيلم براي اکران نوروزي آماده شود.

کد خبر: 1705

ميزان/ مسعود ده نمکي که کمي بعد از "معراجيها" سراغ فيلمنامه اي در ادامه "رسوايي" رفته بود اين روزها در سکوت خبري امور تصويرسازي رايانه اي اين فيلم را انجام مي دهد. گفته ميشود در صورت امکان امور توليد فيلم طوري پيش مي رود که فيلم براي اکران نوروزي آماده شود.
ده نمکي که معمولا عادت دارد در هر کدام از آثارش با دست گذاشتن بر روي مضاميني که قبلتر خط قرمز سينما و تلويزيون بوده اند آنها را کنجکاوي برانگيز کند فيلمنامه قسمت دوم "رسوايي" را نيز با دست گذاشتن بر روي بخشي از معضلات اجتماعي معاصر ايران نگاشته است.
هنوز مشخص نيست که اين فيلم با نام "رسوايي2" عرضه مي شود يا "همشهريها" اما نکته مهم اينجاست که ده نمکي قطعا اين فيلم را بعد از جشنواره کليد خواهد زد و فيلمبرداري را هم طوري پيش خواهد برد که تا پايان سال به انتها برسد. البته بخشهايي از فيلم نيمه آذرماه و همزمان با آخرين دربي تهران تصويربرداري شده بود.
فرشاد گل سفيدي که بيش از هر چيز به واسطه فيلمبرداري اش با دوربين روي دست در کارهاي سيروس مقدم شناخته ميشود مدير فيلمبرداري کار جديد ده نمکي است و مجتبي اميني مدير توليد آن.
آيا "همشهري ها" اکران نوروزي را رونق مي دهد؟
به گزارش ميزان حدودا يک ماهي مي شود که ساخت تصويرسازيهاي رايانه اي فيلم به شيوه سي.جي.آي در حال انجام است تا بلافاصله بعد از پايان فيلمبرداري نماهاي زنده، اين بخشهاي رايانه اي درون فيلم قرار گيرد.
شنيده ها حکايت از آن دارند که ده نمکي ترجيح ميدهد تدوين فيلم تازه اش را نيز همزمان با فيلمبرداري انجام دهد تا در صورت امکان فيلمش يکي از گزينه هاي اصلي اکران نوروزي 94 باشد.
طبيعي است که سينماداران هم از اينکه "همشهريها" را در سبد اکران نوروزي خود داشته باشند خرسند خواهند بود چون تجربه تاريخي شان به آنها مي گويد که هر کدام از ساخته هاي ده نمکي قابليت اين را دارد که رونق اکران را از آن خود کرده و در زمره پرفروش ترين هاي سال قرار گيرند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر