صفحه نخست >> فرهنگی تعداد نظرات: 0

به لطف هکر ها ، فيلم The Interview رکورد فروش آنلاين را شکست

فروش آنلاين فيلم The Interview بسيار بهتر از اکران در سينماها بوده است. امروز سوني پيکچرز خبر داد که مجموع فروش آنلاين اين فيلم در آخر هفته بيش از ۱۵ ميليون دلار بوده است. اين کمپاني همچنين اعلام کرده که فروش و اجاره آنلاين اين فيلم از مرز ۲ ميليون بار عبور کرده است. از سوي ديگر اکران اين فيلم در سينماها تنها ۲.۸ ميليون دلار عايد سوني پيکچرز کرده است.

کد خبر: 1628

گجت نيوز/ فروش آنلاين فيلم The Interview بسيار بهتر از اکران در سينماها بوده است. امروز سوني پيکچرز خبر داد که مجموع فروش آنلاين اين فيلم در آخر هفته بيش از ۱۵ ميليون دلار بوده است. اين کمپاني همچنين اعلام کرده که فروش و اجاره آنلاين اين فيلم از مرز ۲ ميليون بار عبور کرده است.
از سوي ديگر اکران اين فيلم در سينماها تنها ۲.۸ ميليون دلار عايد سوني پيکچرز کرده است.
فيلم The Interview بعد از تهديدات تروريستي هکرهاي سوني پيکچرز و کنارکشيدن سينماهاي بزرگ آمريکا، راهي فروشگاه‌هاي آنلاين شده بود. يوتيوب و گوگل پلي مووي در سر ليست بيشترين درآمدهاي سوني پيکچرز از فروش آنلاين فيلم قرار دارند. همچنين خبر رسيده که فروشگاه آيتيونز اپل که در ابتدا از فروش فيلم سر باز زده بود، تصميم به پخش اينترنتي فيلم گرفته است.
در اطلاعيه سوني پيکچرز ذکر شده که The Interview با فروشي ۱۵ ميليون دلاري در تنها ۴ روز، حالا به پرفروش‌ترين فيلم‌ آنلاين اين کمپاني تبديل شده است. بعد از ارائه اينترنتي، اين فيلم سر از تورنت نيز درآورده و قطعا ارائه آمارهايي از رد و بدل اين فيلم در شبکه‌هاي غيرقانوني مي‌تواند جنبه‌هاي ديگري از محبوبيت آن را در اينترنت نشان دهد.
فيلم کمدي The Interview با بازي جيمز فرانکو و سث روگن روايت‌کننده دو خبرنگاري است که به کره شمالي مي‌روند و رهبر اين کشور را به قتل مي‌رسانند. انتشار اين فيلم خشم مقامات کره شمالي را در پي داشته است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر