صفحه نخست >> فرهنگی تعداد نظرات: 0

سقوط هواپيماي بازيگر معروف+عکس

سقوط هواپيماي بازيگر «جنگ ستارگان»

کد خبر: 15096

ايسنا/ هواپيماي شخصي «هريسون فورد» - بازيگر معروف مجموعه فيلم‌هاي «جنگ ستارگان» و «اينديانا جونز» - در يک زمين گلف سقوط کرد.

هواپيماي دو سرنشينه هريسون فورد، هنرپيشه پيشکسوت هاليوودي در زمين گلفي در نزديکي لس‌آنجلس سقوط کرد. حال او که اکنون در بيماستان تحت مداواست، مساعد گزارش شده است. هريسون فورد که به تنهايي سوار اين هواپيماي کوچک شده بود، به دليل نقص فني مجبور به فرود اضطراري شد و به خوبي از پس آن برآمد. وي سپس به بيمارستان منتقل شد اما گزارش شده پس از رفع شدن شوک اوليه، کاملا هشيار است و از کوفتگي روي صورت و شکستگي احتمالي رنج مي‌برد.
 

موتور هواپيماي فورد لحظاتي پس از شروع پرواز از فرودگاه «سانتا مونيکا»، دچار نقص فني شد و او درخواست بازگشت به فرودگاه داد اما با وجود خالي شدن باند فرود، او موفق به اين کار نشد. او در پايان مجبور شد در زمين گلفي در نزديکي لس‌آنجلس فرود اضطراري داشته باشد. بازيگر فيلم‌هاي ماجراجويانه «اينديانا جونز» خلباني حرفه‌اي است که در زمان جنگ جهاني دوم با همين هواپيماي تک‌موتوره پرواز مي‌کرده است. او پيش از اين نيز يک‌بار دچار سانحه هوايي شده بود. هريسون فورد از چهره‌هاي قديمي سينماي هاليوود است که بيشتر با نقش «هان سولو» در فيلم «جنگ ستارگان» او را مي‌شناسند و نقش «دکتر اينديانا جونز»، باستان‌شناس و ماجراجوي سري فيلم‌هاي «اينديانا جونز» نيز بر شهرت او افزوده است.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر