صفحه نخست >> فرهنگی تعداد نظرات: 0

وب سايت اختصاصي، کانال يوتيوب و گوگل پلي آماده هستند

فيلم “The Interview” اکران شد+پوستر

کد خبر: 1059

ترنجي/ ديگر بايد به اين‌که کل ماجرا تنها بازي سياسي و يک‌بار خبري صرفاً بوده است، ايمان بياوريد. همين امروز بود که براي شما گفتيم سوني تصميم گرفته است تا فيلم “The Interview” را اکران کند و اکنون بايد اعلام کنيم که اکران شروع‌شده است! اين فيلم به‌صورت آنلاين براي کرايه و يا خريد در يوتيوب، گوگل پلي، Xbox Live و همچنين يک وب‌سايت اختصاصي به نمايش درآمده است. در ادامه با ما همراه باشيد.

سوني در ابتدا تصميم گرفت تا اکران فيلم را به‌صورت محدود در چند سينما آغاز کند اما با يک حساب سرانگشتي مي‌توان متوجه شد که در واقعيت سود اصلي سوني با اين چند سينما تأمين نخواهد شد. تصميم بر آن شد تا براي کرايه آماده شود. اين فيلم از همين امشب باقيمت ۵.۹۹ دلار براي کرايه و ۱۴.۹۹ دلار براي خريد و دانلود نسخه HD در دسترس قرارگرفته است. نکته جالب هم عدم عرضه اين فيلم در فروشگاه آي‌تونز اپل علي‌رغم دخالت کاخ سفيد و همچنين شبکه پلي‌استيشن خود سوني است. البته سوني براي عرضه اين فيلم يک وب‌سايت اختصاصي به نشاني SeeTheInterview.com تهيه‌کرده است.

گوگل در توييت جالبي اين‌گونه مي‌نويسد:

مأموريت ما اين ست که اطلاعات دنيا را قابل‌دسترس کنيم. بله، حتي فيلم‌هاي سث روگن!

به نظر مي‌رسد گوگل بهترين مکان براي درمان ماندن از هکرهاست! سوني بسيار باسياست عمل کرده است و اکنون تقريباً تمام افرادي که حتي علاقه‌اي به کمدي نداشته‌اند، مشتاق اين ويديو شده‌اند. شما چطور؟ منتظر اين ويديو هستيد؟
http://www.itvshowsonline.com/uploads/14043123828da4the_interview_poster_a_p.jpg

نظرات بینندگان

ارسال نظر