صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

ماجراي سايتي که چند هفته بعد از راه اندازي به قيمت 85 هزار دلار فروخته شد

کد خبر: 6633

يک مرد استراليايي توانسته بابت فروش وب سايتي که تنها چند هفته از راه اندازي آن مي گذرد 85 هزار دلار درآمد کسب کند.
خبرگزاري فارس: ماجراي سايتي که چند هفته بعد از راه اندازي به قيمت 85 هزار دلار فروخته شد
به گزارش فارس به نقل از رجيستر، اين سايت به کاربرانش امکان مي دهد براي افرادي که با آنها دشمني دارند پاکت‌هايي حاوي مواد براق و درخشنده ارسال کنند.
سايت يادشده به نشاني ShipYourEnemiesGlitter.com توسط جواني 22 ساله توسط متيو کارپينتر راه اندازي شده و نام فرد خريدار آن اعلام نشده است.

کارشناسان از اينکه فردي حاضر شده براي خريد سايتي که تنها يک کارکرد ساده دارد – ارسال خرده کاغذهاي براق براي انتقام گيري به قصد شوخي و تفريح – متحير شده اند. روش کار اين سايت بدين شکل است که فرد خريدار هزينه اندکي براي ارسال يک پاکت پر از مواد براق مي پردازد و همراه با آن يادداشتي را هم ارسال مي کند تا براي گيرنده آن مشکل ايجاد کند.

طراح اين سايت مي گويد آن را براي تفريح و خنده طراحي کرده، ولي توانسته طي چند هفته بابت ارائه همين خدمات ساده به علاقمندان بيش از 20 هزار دلار درآمد کسب کند. به گفته وي ميزان تقاضا براي دسترسي به اين خدمات تا بدان حد افزايش يافت که وي مجبور شد ارائه خدمات خود را به حالت تعليق درآورد. سايت ShipYourEnemiesGlitter.com تنها در عرض چهار روز بيش از 2.5 ميليون بازديدکننده داشته است.

متيو کارپينتر که ديگر قادر به ارائه سايت خود نبود، آن را براي فروش عرضه کرد و با 343 پيشنهاد مواجه شد. وي در نهايت با پيشنهادي براي فروش سايت ياد شده به قيمت 85 هزار دلار موافقت کرد. خريدار اين سايت بايد با چند سايت رقيب که به تقليد از آن خدمات مشابهي ارائه مي دهند رقابت کند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر