صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 4

آموزش نصب وايبر بر روي کامپيوتر بدون نياز به گوشي

وايبر يکي از محبوب‌ترين اپ‌هاي پيام‌رسان براي گوشي‌هاي هوشمند است. سال گذشته نرم‌افزار وايبر براي کامپيوتر هم معرفي شد و از آن به بعد کاربران ويندوز هم مي‌توانند وايبر را علاوه بر گوشي، روي کامپيوتر خودشان نيز داشته باشند.

کد خبر: 5798

گجت نيوز/ وايبر يکي از محبوب‌ترين اپ‌هاي پيام‌رسان براي گوشي‌هاي هوشمند است. سال گذشته نرم‌افزار وايبر براي کامپيوتر هم معرفي شد و از آن به بعد کاربران ويندوز هم مي‌توانند وايبر را علاوه بر گوشي، روي کامپيوتر خودشان نيز داشته باشند. وايبر اجازه نمي‌دهد نرم‌افزار آن بدون آنکه روي گوشي نصب شود، روي ويندوز کار کند. اما مي‌توان به روش‌هاي گوناگون از اين مانع عبور کرد و اين نرم‌افزار را بدون نياز به نصب روي گوشي، روي کامپيوتر نصب کرد. در ادامه‌ي اين مطلب همراه گجت نيوز باشيد تا شما را با روش نصب وايبر روي کامپيوتر بدون نياز به نصب روي گوشي آشنا کنيم.

مرحله ۱:
براي نصب وايبر روي کامپيوتر بدون داشتن يک گوشي هوشمند، به يک شبيه‌ساز اندرويد مانند bluestacks نياز داريم. به سايت www.bluestacks.com برويد و نرم‌افزار آن را دانلود کنيد. نرم‌افزار بلو استکس نسخه‌هاي مختلفي براي ويندوز XP، ويندوز ويستا، ويندوز ۷ و ويندوز ۸ دارد. نسخه‌ي متناسب با سيستم عامل خودتان را دانلود و نصب کنيد.
آموزش گام به گام نصب اندرويد کيت کت بر روي ويندوز
آموزش گام به گام نصب وايبر روي کامپيوتر بدون نصب روي گوشي

مرحله ۲:
بعد از آنکه نصب بلو استکس به پايان رسيد، به فايل وايبر براي پلتفرم اندرويد نياز داريد. اگر به اين فايل دسترسي نداريد، بايد اين فايل را هم دانلود کنيد. براي آنکه بتوانيد اپ اندرويد وايبر را به طور مستقيم دانلود کنيد، بايد به يکي از بازارهايي مراجعه کنيد که اجازه‌ي دانلود مستقيم روي ويندوز را به شما مي‌دهند. بازار ايراني کندو يکي از بازارهايي است که به شما اجازه‌ي چنين کاري را مي‌دهد. به صفحه‌ي اپ وايبر در کندو برويد و روي گزينه‌ي دانلود کليک کنيد. از پنجره‌اي که باز مي‌شود روي گزينه‌ي دانلود مستقيم کليک کنيد تا اپ اندرويد وايبر روي کامپيوتر دانلود شود.

مرحله ۳:
در اين مرحله بايد اپ اندرويد وايبر را در محيط بلو استکس نصب کنيد. براي اين کار کافي است روي فايل وايبر که در مرحله‌ي قبل دانلود کرديد، دو بار کليک کنيد تا اين فايل به صورت خودکار در محيط بلو استکس نصب شود.
آموزش گام به گام نصب وايبر روي کامپيوتر بدون نصب روي گوشي

مرحله ۴:
در اين مرحله بايد وايبر را در محيط بلو استکس اجرا کنيد و شماره‌ي تلفن همراه‌تان را در آن وارد کنيد (درست مانند نصب اپ وايبر روي يک گوشي هوشمند). در اين مرحله يک کد فعال‌سازي از طرف وايبر براي شما ارسال مي‌شود. اين کد فعال‌سازي را نگه داريد و به مرحله‌ي بعد برويد.

مرحله ۵:
حالا بايد نرم‌افزار ويندوز وايبر را نصب کنيد. اگر نرم‌افزار آن را از قبل نداريد، به سايت www.viber.com برويد و آن را دانلود کنيد. در يکي از مراحل نصب بايد شماره تلفن همراه‌تان را وارد کنيد. دقت کنيد که اين شماره بايد همان شماره‌اي باشد که در مرحله‌ي قبل وارد کرديد. بعد از وارد کردن شماره روي دکمه‌ي Continue کليک کنيد.
آموزش گام به گام نصب وايبر روي کامپيوتر بدون نصب روي گوشي

مرحله ۶:
در اين مرحله بايد کد فعال‌سازي‌اي را که در مرحله‌ي ۴ دريافت کرديد، وارد کنيد. بعد از وارد کردن کد فعال‌سازي روي گزينه‌ي Enter Viber کليک کنيد و وارد محيط وايبر شويد.
آموزش گام به گام نصب وايبر روي کامپيوتر بدون نصب روي گوشي

مرحله ۷:
تبريک مي‌گوييم. شما با موفقيت وايبر را روي کامپيوترتان نصب کرده‌ايد، بدون آن که لازم باشد اپ وايبر را قبلا روي يک گوشي هوشمند يا اسمارتفون نصب کرده باشيد.
آموزش گام به گام نصب وايبر روي کامپيوتر بدون نصب روي گوشي

نظرات بینندگان

 • مهندس میرزایی

  | |

  عالی بود
  ممنون
  http://Agahi90.ir

 • 123

  | |

  مذخرفه دانلود نککککککککککنننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننیددد

 • مهندس علی امینی

  | |

  مسخره به تماممممم معععععناااااا
  یعنی گو بود خاک بر سرتتتتتتتتت ببرااااا

 • یه نفر

  | |

  سلام ببخشید نرمافزار کندو رووقتی دانلودکردم به صورت pdfاومد چیکارکنم

ارسال نظر