صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

چالش/ مقايسه فني Xiaomi Mi Note با گلکسي اس ۵ و آيفون ۶

امروز پس از چندي شايعه بالاخره شرکت شيائومي از دستگاه جديدش با نام Xiaomi Mi Note به طور رسمي رونمايي کرد و خبر آن را هم برايتان منتشر کرديم.

کد خبر: 4920

گويا آي تي/ امروز پس از چندي شايعه بالاخره شرکت شيائومي از دستگاه جديدش با نام Xiaomi Mi Note به طور رسمي رونمايي کرد و خبر آن را هم برايتان منتشر کرديم.

اگر چه اين تلفن هوشمند مشخصات بسيار خوبي دارد و امکانات و ويژگي هاي مناسبي را به خريداران ارائه مي دهد اما بنظر چيزي از ساير پرچمداران توليدکنندگان بزرگ ديگر فراتر ندارد. با اينجال شرکت شيائومي قيمت بيشتري را براي محصول خود نسبت به پرچمداران ديگر تعيين نموده است.

تلفن هوشمند جديد شيائومي توسط اين شرکت به شدن مجهز شده تا به نبرد پرچمداران ديگر برود. اين محصول اکنون رقبايي بزرگ چون گلکسي اس ۵ و آيفون ۶ را در پيش روي خود دارد و بايد ببينيم براي مقابله با آنها چه استراتژي را پياده سازي کرده.

بنظر وب سايت معتبر فون آرنا اين محصول جديد شيائومي چيزي بيشتر از پرچمداران مورد اشاره و ساير دستگاه هاي پرچمدار شرکت هاي ديگر که اکنون در بازار حضور دارند ارائه نمي کند. با اينجال در طي يک مقايسه اقدام به بررسي مشخصات فني سه دستگاه ياد شده خواهيم برداخت.

در بخش تصاوير با مقايسه فني اين سه گوشي همراه ما باشيد.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر