صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

دانلود/ برنامه کاربردي استخراج فايل خام اپليکيشن ها/ APK Extractor

/ APK Extractor 1.1.1 برنامه اي کاربردي براي استخراج فايل خام apk اپليکيشنهاي نصب شده در سيستم عامل اندرويد است که توسط توسعه‌دهنده‌اي بنام Burke Choi منتشر شده و بصورت رايگان در دسترس کاربران قرار گرفته است. بوسيله اين برنامه ميتوانيد فايل اصلي و قابل نصب اپليکيشنهاي موجود در دستگاه اندرويدي خود را استخراج نموده و در صورت نياز به دوستان خود ارسال کنيد.

کد خبر: 4669

آخرين خبر/ APK Extractor 1.1.1 برنامه اي کاربردي براي استخراج فايل خام apk اپليکيشنهاي نصب شده در سيستم عامل اندرويد است که توسط توسعه‌دهنده‌اي بنام Burke Choi منتشر شده و بصورت رايگان در دسترس کاربران قرار گرفته است. بوسيله اين برنامه ميتوانيد فايل اصلي و قابل نصب اپليکيشنهاي موجود در دستگاه اندرويدي خود را استخراج نموده و در صورت نياز به دوستان خود ارسال کنيد.

اجازه دهيد با مثالي کارکرد اين برنامه را توضيح دهيم. فرض کنيد شما يک اپليکيشن را در دستگاه اندرويدي خود نصب کرده‌ايد. يکي از دوستان شما اين اپليکيشن را ديده و ميخواهد که او هم آن را بر روي دستگاه اندرويدي خود داشته باشد. براي اينکار لازمست که او حتما فايل نصبي را دريافت کند.

شما ميتوانيد با استفاده از APK Extractor اپليکيشن مورد نظر را انتخاب کرده و با کليک بر روي SD، فايل apk نصبي آن را در مسير sdcard/apks استخراج کنيد. پس از بدست آوردن فايل apk ميتوانيد آن را از طريق بلوتوث يا ساير برنامه‌هاي ارسال فايل به دوست خود بفرستيد. به همين راحتي!

نسخه اندرويد مورد نياز: 4 به بالا
منبع معرفي: گت اندرويد
حجم برنامه: 700 کيلوبايت

شما مي توانيد اين برنامه مفيد و کاربردي را از سرور اختصاصي بازار اپ دريافت نماييد.

لينک دانلود مستقيم

نظرات بینندگان

ارسال نظر