صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

نگاه نزديک/ اسمارت‌فون جديد No.1 با قدرت بدني مثال زدني توليد خواهد شد!

خيلي از زماني که اولين دستگاه راگد با نام X-Men X1 ساخت کمپاني چيني No.1 را ديديم نمي‌گذرد که دومين نسخه آن با نام No.1 X-Men X2 با مشخصاتي جديدتر معرفي شده است. در تبليغ معرفي نسخه نخست دستگاه ديده مي‌شد که يک خودرو از روي آن رد شده و اين اسمارتفون صحيح و سالم باقي مي‌ماند.

کد خبر: 4366

آي تي رسان/ خيلي از زماني که اولين دستگاه راگد با نام X-Men X1 ساخت کمپاني چيني No.1 را ديديم نمي‌گذرد که دومين نسخه آن با نام No.1 X-Men X2 با مشخصاتي جديدتر معرفي شده است. در تبليغ معرفي نسخه نخست دستگاه ديده مي‌شد که يک خودرو از روي آن رد شده و اين اسمارتفون صحيح و سالم باقي مي‌ماند.

حالا کمپاني تصميم گرفته که نسخه بعدي را به محکمي نسخه اول، البته با صفحه بزرگتر و پردازنده قوي‌تر بسازد.

صفحه نمايش 5.5 اينچي No.1 X-Men X2، آن را يکي از معدود تلفن‌هاي راگدي مي‌کند که مجهز به نمايشگر بالاي 5 اينچ هستند.

اين دستگاه از 4G LTE پشتيباني مي‌کند و پردازنده از مدياتک MT6582 به يک پردازنده چهار هسته‌اي اسنپدراگون 410 که اتفاقا 64 بيتي هم بوده ارتقا يافته است.

تا الان مشخص نشده که شرکت No.1 چه زماني و با چه قيمتي قصد عرضه اين تلفن را دارد. نسخه X1 زمان عرضه 185 دلار قيمت داشت و با وجود پيشرفت‌هاي ايجاد شده در اين هندست، قطعا قيمت بالاتر خواهد بود. اين تلفن يک نوع راگد واقعي است و گواهينامه IP68 را دارد. در ضمن ضد گرد و غبار، ضد يخ زدگي، ضد فشار، شد شوک، ضد خش و ضد دماي بالا است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر