صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

ميني‌پي‌سي‌هاي BRIX و BRIX S گيگابايت، اين‌بار مجهز به آخرين پردازنده‌هاي Broadwell

گيگابايت که مرکزيت آن واقع در تايپه در کشور تايوان مي باشد در سال 1986 پايه گذاري شد. شروع فعاليت اين شرکت با توليد مادربورد و همچنين کارت هاي گرافيکي همراه بود و پس از آن گيگابايت بازار خود را به نوت بوک ها، ابزارهاي ارتباطات شبکه اي، لوازم جانبي PC و همچنين گوشي هاي تلفن همراه گسترش داد تا توانسته باشد سهمي از زندگي ديجيتال ما را به خود اختصاص دهد.

کد خبر: 3966

شهر سخت افزار/ گيگابايت که مرکزيت آن واقع در تايپه در کشور تايوان مي باشد در سال 1986 پايه گذاري شد. شروع فعاليت اين شرکت با توليد مادربورد و همچنين کارت هاي گرافيکي همراه بود و پس از آن گيگابايت بازار خود را به نوت بوک ها، ابزارهاي ارتباطات شبکه اي، لوازم جانبي PC و همچنين گوشي هاي تلفن همراه گسترش داد تا توانسته باشد سهمي از زندگي ديجيتال ما را به خود اختصاص دهد.

ميني پي سي هاي BRIX و BRIX S هم اکنون با استفاده از آخرين پردازنده هاي نسل پنجم Intel Core يا همان Broadwell ها بروز شدند تا BRIX ها با بهره مندي از اين پردازنده هاي 14 نانومتري به همراهي چيپ مجتمع گرافيکي جديد اينتل يعني HD 5500، کارايي خود را نسبت به هر زمان ديگري افزايش دهند.

BRIX و BRIX S براي کاربردهاي مختلف کاربران، با پيکربندي هاي مختلفي عرضه مي شوند. پردازشگر تمامي اين مدل ها دو هسته اي بوده و از آخرين معماري اينتل يعني Broadwell بهره مي برند که در پايين ترين رده از پردازنده دو هسته اي i3-5010U با فرکانس کاري 2.1 گيگاهرتز و در رده هاي بالاتر از i5-5200U با فرکانس کاري 2.2 گيگاهرتزي استفاده مي کنند. همچنين براي کارايي هر چه بيشتر با بهره گيري از پردازنده دو هسته اي i7-5500U با فرکانس کاري 2.4 گيگاهرتز، BRIX هاي جديد آمده اند تا تجربه اي نوين را براي کاربر خود نسبت به نسل هاي گذشته رقم بزنند.

از ديگر موارد قابل ذکر در مورد اين دو سري محصول مي توان به مجهز بودن دو پورت خروجي تصوير شامل يک پورت HDMI و يک پورت mini Display Port که به صورت ذاتي از وضوح 4K پشتيباني مي کنند و همچنين امکانات ارتباطي مانند ماژول WIFI دو بانده با استاندارد IEEE 802.11ac و بلوتوث نسخه 4.0 ، در کنار براکت مخصوص VESA جهت اتصال به ديوار و يا مانيتور و 4 پورت USB 3.0 اشاره کرد که همگي در يک محصول با ابعادي کوچک در دسترس قرار دارند.
در کنار موارد ذکر شده، BRIX و BRIX s با مجهز بودن به پردازشگر گرافيکي Intel HD 5500 که تا 20 درصد نسبت به نسل هاي پيش ازخود افزايش کارايي نشان مي دهد، مي تواند بازي هاي رايانه اي را بيش از پيش روانتر اجرا کرده و در هنگام ويرايش ويديوهاي HD از توانايي بالاتري برخوردار باشد.

همچنين بايد اشاره کرد که با خريد مدلي که مجهز به پردازنده Intel Core i7 مي باشد، شما مي توانيد از فناوري NFC براي جفت شدن با ابزارهايي که از اين فناوري بهره مي برند، استفاده کنيد. با امکان تنظيم بيش از 8 پروفايل کاربري کامل، با NFC مي توانيد در سريعترين زمان ممکن دستورات مختلف را اجرا کنيد و پروفايل هاي مختلف کاربري را پياده سازي کنيد. با بهره گيري از فناوري NFC نه تنها مي توانيد با ابزارهايي که از اين فناوري پشتيباني مي کنند ارتباط برقرار کرده؛ بلکه اين امکان را به شما مي دهد تا به راحتي وارد اکانت هاي خود شويد و يا وجوه خود را به سرعت و با امنيت بالا پرداخت کنيد.
BRIX و BRIX s با بهره مندي از آخرين فناوري هاي روز آمده اند تا تجربه اي نو از PC را براي شما به ارمغان بياورند؛ آن هم در ابعادي بسيار کوچک!

نظرات بینندگان

ارسال نظر