صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

کدام «تبلت‌»ها ضد آب و ضد گرد و غبار هستند؟

يکي از مباحثي که در حوزه تکنولوژي در سال 2014 سر و صداي زيادي به پا کرد، موضوع ضد آب و ضد گرد و غبار بودن محصولات بود. در طي سال 2014 محصولات ضد آب زيادي معرفي شدند که پرچم‌دار‌ها را نيز شامل مي‌شدند و اغلب ما از برترين اسمارت فون‌هاي ضد آب شناخت کافي داريم اما در خصوص تبلت‌هاي ضد آب چطور؟

کد خبر: 3925

آي تي رسان/ يکي از مباحثي که در حوزه تکنولوژي در سال 2014 سر و صداي زيادي به پا کرد، موضوع ضد آب و ضد گرد و غبار بودن محصولات بود. در طي سال 2014 محصولات ضد آب زيادي معرفي شدند که پرچم‌دار‌ها را نيز شامل مي‌شدند و اغلب ما از برترين اسمارت فون‌هاي ضد آب شناخت کافي داريم اما در خصوص تبلت‌هاي ضد آب چطور؟

اگر قصد خريد يک تبلت ضد آب و گرد و غبار را داريد اما با اين نوع تبلت‌ها آشنا نيستيد همراه ما باشيد تا به شناسايي تبلت‌هاي ضد آب بپردازيم.

پاناسونيک Toughpad FZ-E1

کمپاني پاناسونيک تاکنون تبلت‌هاي زيادي را معرفي کرده است که Toughpad FZ-E1 يکي از جديد‌ترين‌هاست که مي‌تواند در مقابل آب و گرد و غبار مقاومت کند. همچنين اين محصول در برابر شوک نيز مقاوم است. با وجود اينکه سايز اين تبلت کوچک و در حدود 5 اينچ است اما محصولي‌ست که به راحتي با آن مي‌توان به دل طبيعت زد. ناگفته نماند که اين محصول از سيستم عامل ويندوزفون استفاده مي‌کند و از يک باتري 6220 ميلي آمپر ساعتي نيز بهره مي‌برد.

پاناسونيک Toughpad FZ-M1

FZ-E1 را به خاطر داريد؟ (اگر به خاطر نداريد در بالا معرفي شده است!) حال با برادر بزرگ‌تر آن محصول نيز آشنا شويد. FZ-M1 يک تبلت 7 اينچي ويندوزفوني و 64 بيتي است که به راحتي هرچه تمام مي‌تواند در زير آب نفس بکشد و به حيات خود ادامه دهد.

فوجيتسو Stylistic Q584

اگر به دنبال يک تبلت ويندوزفوني و ضد آب هستيد بايد بگوييم که فوجيتسو چنين محصولي را توليد کرده است. Q584 در برابر آب و گرد و غبار مقاوم است و از يک صفحه نمايش 7 اينچي بهره مي‌برد و از شبکه LTE نيز پشتيباني مي‌کند. همچنين شما مي‌توانيد با کمک کيبورد مجزا آن را تبديل به يک لپ‌تاپ کنيد.

سوني اکسپريا Z3 تبلت کامپکت

جديد‌ترين تبلت کمپاني سوني، Z3 کامپکت نام دارد که از سخت‌افزار و صفحه نمايش قدرتمندي بهره مي‌برد و يک شناگر 8 اينچي بسيار خوب محسوب مي‌شود. پس اگر به دنبال بهترين تبلت ضد آب هستيد، بي‌شک همين محصول را انتخاب کنيد.

سوني اکسپريا Z2 تبلت

اگر از مشخصات تبلت اکسپريا Z3 خوشتان آمد اما صفحه نمايش بزرگ‌تري را دوست داريد، بهتر است به سراغ نسل قبلي آن يعني اکسپريا Z2 تبلت برويد؛ زيرا صفحه نمايشي 10.1 اينچي دارد و همانند برادر کوچک‌ترش خوب شنا مي‌کند.

سوني اکسپريا Z تبلت

با جديد‌ترين تبلت‌هاي ضد آب سوني آشنا شديم اما براي احترام هم که باشد بايد با بزرگ‌ترين برادر آن‌ها يعني اکسپريا Z تبلت نيز آشنا شويم. اين محصول به لطف صفحه نمايش 10.1 اينچي خود يکي از بهترين‌هاي زمانش بود که قابليت ضد آب بودنش نيز سر و صداي بسياري به پا کرد.

سامسونگ گلکسي Tab Active

سامسونگ کاري کرده است که نمي‌توان حرف از تبلت و اسمارت فون به ميان آورد اما نام سامسونگ را در ميان آن‌ها نشنيد. پس بياييد از مشخصات آخرين محصول ضد آبي که قرار است در اين مقاله آشنا شويم، اطلاع يابيم. گلکسي Tab Active يک تبلت 8 اينچي است که مي‌تواند به شنا در آب و يا آفتاب گرفتن در شن‌هاي سواحل بپردازد. شايان ذکر است که اين محصول اولين و آخرين تبلت ضد آب سامسونگ بوده است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر