صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

تصاوير جديدترين پرچمدار شيائومي لو رفت؛ Mi 5 وارد مي شود

تصاوير جديدترين پرچمدار شيائومي لو رفت؛ Mi 5 وارد مي شود شرکت چيني شيائومي که در مدت زماني کوتاه به يکي از پنج توليد کننده بزرگ تلفن همراه در دنيا بدل شد، کمتر از يک هفته ديگر، پرچمدار جديد خود به نام Xiaomi Mi 5 (يا Mi 4s) را رونمايي خواهد کرد.

کد خبر: 3864

ديجياتو/ شرکت چيني شيائومي که در مدت زماني کوتاه به يکي از پنج توليد کننده بزرگ تلفن همراه در دنيا بدل شد، کمتر از يک هفته ديگر، پرچمدار جديد خود به نام Xiaomi Mi 5 (يا Mi 4s) را رونمايي خواهد کرد.

اما نيازي نيست که براي اطلاع از امکانات اين تلفن هوشمند تا آن زمان منتظر بمانيد چراکه با استناد به تصاوير لو رفته مي توان تا حدود زيادي به جزئيات اين محصول پي برد.

در ادامه با ما همراه باشيد.

بدنه Mi 5 تنها ۵٫۱ ميليمتر ضخامت دارد که به مراتب باريک تر از آي فون ۶ با بدنه ۶٫۹ ميليمتري اش است و از همين رو مي توان آن را در زمره باريک ترين ها قرار داد.

گفته مي شود که طول بدنه آلومينيومي اين اسمارت فون برابر با ۱۴۰٫۸۹ و عرض آن ۷۱٫۴ ميليمتر است و به همين دليل از لحاظ ابعاد شباهت زيادي به LG G2 دارد.

شايعاتي که پيشتر در مورد Mi 5 منتشر شد حکايت از آن دارد که ابعاد نمايشگر اين تلفن هوشمند رقمي بين ۵٫۲ تا ۵٫۷ اينچ خواهد بود اما با احتساب ارقام ذکر شده در مورد ابعاد کلي اش مي توان اينگونه نتيجه گرفت که عدد ۵٫۲ اينچ محتمل تر است.

گفته مي شود که رزلوشن نمايشگر اين محصول برابر با ۱۴۴۰×۲۵۶۰ پيکسل (يعني از نوع QHD) خواهد بود. تا به امروز مشخص نشده که پردازنده اين تلفن هوشمند از نوع اسنپدراگن ۸۰۵ يا اسنپدراگن ۸۱۰ است و به نظر مي آيد که اين تنها نکته مبهم و البته بسيار مهمي است که تا به حال پاسخي براي آن يافت نشده.

اميد مي رود که اين پردازنده از نوع اسنپدراگن ۸۱۰ باشد اما با در نظر داشتن اين حقيقت که محصولات اين غول چيني معمولا قيمت پاييني دارند به نظر مي آيد که پاسخ پرسش بالا احتمالا اسنپدراگن ۸۰۵ خواهد بود.

شايعات همچنين حکايت از وجود يک دوربين اصلي ۲۰ يا ۱۶ مگاپيکسلي در قسمت عقب و يک دوربين ۸ مگاپيکسلي در قسمت جلوي بدنه دارد.

تصاوير لو رفته از Mi 5 حاوي عکس هايي از يک قاب صورتي رنگ است که احتمالا از سيليکون ساخته شده. اما نبايد فراموش کرد که همه اين اطلاعات در حد حدس و گمان هستند و هنوز هيچکدام شان از سوي شيائومي تأييد نشده اند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر