صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

جيميل gmail خود را بصورت آفلاين چک کنيد

در اين آموزش قصد داريم به کاربران آخرين خبر آموزش دهيم که چگونه بدونه اينترنت مي توانيد ايميل هاي جي ميل خود را مشاهده و چک کنيد. اين آموزش بصورت تصويري و مرحله به مرحله مي باشد.

کد خبر: 3700

باشگاه خبرنگاران/ جي‌ميل، يکي از سرويس‌هاي رايگان است که به کاربران فضاي رايگان جهت ايميل ارائه مي‌دهد. اين سرويس اولين سرويس ايميلي در دنيا بود که يک گيگابايت فضا به کاربرانش مي‌داد، و همچنين اولين سرويسي بود که همه نامه‌هايي که بين دو شخص رد و بدل مي‌شد را به صورت قطاري و پشت سر (Thread) هم نشان مي‌داد. امروز آموزشي براي کاربران دريچه فناوري اطلاعات داريم که حتما از اين آموزش استقبال مي کنند. شايد هنگام چک کردن ايميل خود با قطعي اينترنت برخورد کرده ايد و نتوانسته ايد بقيه ايميل هاي که براي شما ارسال شده را بخوانيد با آموزش پيش رو کاربران مي توانند بدون وصل شدن به اينترنت ايميل هاي خود را بخوانند. بهتر است آموزش را شروع کنيم و بيشتر از اين کاربران دريچه فناوري اطلاعات را منتظر نمي گذاريم.

مرحله1: ابتدا وارد صفحه گوگل شويد سپس وارد صفحه جيميل خود شويد که از اينجا مي توانيد وارد حساب جيميل خود شويد. پس از وارد شدن به صفحه جيميل خود بر روي چرخ دنده کليک کنيد تا وارد بخش تنظيمات جيميل خود شود و بروي گزينه تنظيمات کليک کنيد.

مرحله2: پس از وارد شدن به صفحه تنظيمات برروي آفلاين offline کليک کنيد و در منو باز شده مطابق تصوير برروي گزينه Launch Gmail Offline کليک کنيد.

مرحله3: پس از کليک برروي گزينه Launch Gmail Offline وارد فروشگاه جي ميل مي شويد. دريچه فناوري اطلاعات پيشنهاد مي کند بهتر است از مرورگر گوگل کروم استفاده شود. بعد از کليک مطابق تصوير بر روي install Gmail Offline کليک کنيد تا مسقيم وارد بخش دانلود شويد.

مرحله4: تبريک شما توانسته ايد تمامي مراحل را به خوبي پشت سر بگذاريد اکنون وقت آن رسيده است که جي ميل آفلاين را دانلود کنيد نگران نباشيد جي ميل افلاين بصورت رايگان براي دانلود قرار داده شده است پس وقت را تلف نکنيد و شروع به دانلود کنيد.

پس از دانلود شدن افزونه شما اقدام به نصب نمايد و برروي Add کليک کنيد تا برروي مرورگر شما نصب و قابل اجرا باشد پس از پايان نصب جي ميل آفلاين در مرورگر گوگل کروم شما فعال مي باشد که ديگر مي توانيد بدون وصل شدن به اينترنت ايميل هاي خود را چک کنيد. از اين که همراه دريچه فناوري بوديد و اين آموزش را تا آخر دنبال کرده ايد سپاسگذاريم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر