صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

نسخه هاي طلايي Lumia 930 و Lumia 830 معرفي شدند

مايکروسافت نسخه هاي طلايي تلفن هاي همراه Lumia 930 و Lumia 830را معرفي کرد. اين نسخه به صورت طلاي آنود کاري شده ارائه مي شوند بدين معنا که همچنان از بدنه هاي آلومينيومي استفاده خواهند کرد با اين تفاوت که در فرآيندهاي توليد با رنگي متفاوت عرضه خواهد شد.

کد خبر: 3611

لپ تاپ مديا/ مايکروسافت نسخه هاي طلايي تلفن هاي همراه Lumia 930 و Lumia 830را معرفي کرد. اين نسخه به صورت طلاي آنود کاري شده ارائه مي شوند بدين معنا که همچنان از بدنه هاي آلومينيومي استفاده خواهند کرد با اين تفاوت که در فرآيندهاي توليد با رنگي متفاوت عرضه خواهد شد.
اين تلفن هاي همراه در رنگ هاي مشکي و سفيد عرضه خواهد شد. بنابراين ديگر از رنگ هاي سبز و طلايي برند لوميا خبري نخواهد بود. علاوه بر آن مايکروسافت در اين تلفن هاي همراه از برند نوکيا استفاده کرده است بدين معني که اين تلفن هاي همراه مي توانند به عنوان نسخه هاي مخصوص مطرح شوند.

اين تلفن هاي همراه در اروپا، آسيا و اقيانوسيه، خاورميانه و آفريقا عرضه خواهد شد. البته در کشور هند تنها مدل Lumia 830 عرضه خواهد شد. Lumia 930 در انتهاي ماه ژانويه عرضه خواهد شد و Lumia 830 پس از آن و در ماه فوريه ارائه مي شود.
مشخصات سخت افزاري آنان دست نخورده باقي مانده است و تنها نسخه اي ويژه با طراحي خاص به شمار مي روند. جهت يادآوري لازم به ذکر است، Lumia 830 از صفحه نمايش ۵.۰ اينچي IPS با وضوح ۷۲۰p و چيپ ست اسنپ دراگون ۴۰۰ و پردازنده ۴ هسته اي ۱.۲ گيگاهرتزي به همراه ۱ گيگابايت رم بهره مي برد. Lumia 930 نيز از صفحه نمايش ۵.۰ اينچي AMOLED با وضوح ۱۰۸۰p و چيپ ست اسنپ دراگون ۸۰۰ و پردازنده ۴ هسته اي ۲.۲ گيگاهرتزي به همراه ۲ گيگابايت رم استفاده مي کند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر