صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

گوشي Dakele 3 کُپي چيني آيفون 6 با سيستم‌عامل اندرويد معرفي شد!

آيفون 6 اپل با فروش بسيار خوبي مواجه شده و بخصوص تقاضاي فوق‌العاده بالايي براي آيفون 4.7 اينچي وجود داشته است. اما واقعاً چه چيزي آيفون 6 را تبديل به يک گجت خاص مي‌کند؟ بدون ترديد iOS 8 با رابط کاربري روان و زيباي خود يکي از عوامل بسيار مهم است.

کد خبر: 3555

زوميت/بسياري از علاقه‌مندان سيستم عامل اندرويد گوگل مايل هستند تا آيفون اپل با سيستم‌عامل اندرويد نيز عرضه شود. به تازگي يک شرکت چيني اين رويا را برآورده کرده و کُپي بسيار استادانه‌اي از آيفون را با سيستم‌عامل اندرويد معرفي کرده است.

آيفون 6 اپل با فروش بسيار خوبي مواجه شده و بخصوص تقاضاي فوق‌العاده بالايي براي آيفون 4.7 اينچي وجود داشته است. اما واقعاً چه چيزي آيفون 6 را تبديل به يک گجت خاص مي‌کند؟ بدون ترديد iOS 8 با رابط کاربري روان و زيباي خود يکي از عوامل بسيار مهم است. همچنين طراحي زيباي اين گوشي‌هوشمند نيز يکي از عوامل بسيار مهم ديگر است. اما به نظر شما اگر آيفون با همين طراحي ظاهري از سيستم‌عامل اندرويد بهره مي‌بُرد، با چه گوشي‌هوشمندي مواجه مي‌شديم؟ اين سؤالي است که پاسخ آن تنها در يک کشور موجود است و اگر حدس شما کشور چين بوده بايد بگوييم که درست حدس زده‌ايد.

به تازگي نمونه‌اي از آيفون 6 در کشور چين معرفي شده و Dakele 3 نام گرفته است. اين گوشي‌هوشمند که دقيقاً کُپي آيفون 6 است داراي بدنه فلزي، دکمه‌هاي کم و زياد کردن صدا شبيه به آيفون، دکمه خانه‌ي دايره‌اي و البته نوارهاي پلاستيکي براي آنتن است. حتي دوربين اين گوشي‌هوشمند نيز کمي نسبت به بدنه آن حالت برجسته دارد.

گوشي Dakele 3 يک کُپي وقيحانه ولي بسيار استادانه از آيفون 6 است. اين گوشي‌وشمند طي ماه‌هاي آينده با نسخه نامعلومي از اندرويد که احتمالاً اندرويد 4.4 کيت‌کت به همراه رابط کاربري اختصاصي Dakele خواهد بود، عرضه مي‌شود. پردازنده 8 هسته‌اي و 64 بيتي MT6572 ساخت مديا تِک (البته شايعاتي در مورد نسخه ديگري با پردازنده اسنپ‌دراگون سري 800 نيز وجود دارد) با 3 گيگابايت رَم، از ديگر مشخصات فني اين گوشي‌هوشمند است. در پشت اين گوشي‌هوشمند يک دوربين 13 مگاپيکسلي که مجهز به سنسور متداول IMX214 سوني با لنز f/2.0 است، قرار دارد.

هنوز نمي‌دانيم که آيا اين گوشي‌هوشمند به نازکي آيفون 6 نيز هست يا خير؛ ولي روي هم رفته به نظر گوشي پيشرفته‌اي مي‌آيد. نظر شما در مورد اين محصول چيست؟

نظرات بینندگان

ارسال نظر