صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

چالش/ مقايسه دوربين ال‌جي G Flex2، گلکسي نوت4 و آي‌فون6 پلاس

چند روز پيش کمپاني کره‌اي ال‌جي نسخه دوم اسمارت فون خميده خود را معرفي کرد. اگرچه تمرکز اصلي ال‌جي در G Flex2 بر روي خميده بودن است اما دوربين آن نيز جاي خود را دارد. ال‌جي بر روي اين محصول يک دوربين 13 مگاپيکسلي به همراه فلاش LED و فوکوس ليزري قرار داده است. يکي از قابليت‌هاي اين دوربين نيز وجود لرزش‌گير اپتيکال بر روي آن است که باعث ثبت تصاوير بهتر مي‌شود.

کد خبر: 3455

آي تي رسان/ چند روز پيش کمپاني کره‌اي ال‌جي نسخه دوم اسمارت فون خميده خود را معرفي کرد. اگرچه تمرکز اصلي ال‌جي در G Flex2 بر روي خميده بودن است اما دوربين آن نيز جاي خود را دارد. ال‌جي بر روي اين محصول يک دوربين 13 مگاپيکسلي به همراه فلاش LED و فوکوس ليزري قرار داده است. يکي از قابليت‌هاي اين دوربين نيز وجود لرزش‌گير اپتيکال بر روي آن است که باعث ثبت تصاوير بهتر مي‌شود.

ال‌جي بر روي اين محصول دوربيني شبيه به ال‌جي G3 قرار داده است که تصاوير خوبي را نيز ثبت مي‌کند.

حال در فضاي نمايشگاه خبرنگاران اين محصول را در کنار آي‌فون6 پلاس و گلکسي نوت4 قرار داده‌اند و به مقايسه مختصر دوربين اين سه محصول پرداخته‌اند. بررسي‌ها نشان از اين مي‌دهند که G Flex2 با دوبين 13 مگاپيکسلي خود تصاوير روشن‌تري نسبت به دوربين 16 مگاپيکسلي گلکسي نوت4 و دوربين 8 مگاپيکسلي آي‌فون6 پلاس ثبت مي‌کند. در ادامه مي‌توانيد تصاوير ثبت شده توسط دوربين اين سه گوشي را مقايسه کنيد.

در هر قسمت تصوير اول متعلق به G Flex2، تصوير دوم متعلق به گلکسي نوت4 و تصوير آخر متعلق به آي‌فون6 پلاس مي باشد.

با مقايسه اين تصاوير شما دوربين کدام محصول را برتر مي‌دانيد؟
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر