صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

film / خلاصه‌اي از سخنراني مديرعامل سامسونگ درباره اينترنت اشيا در ۶ دقيقه

امروز در اولين ساعات بامداد، سامسونگ کنفرانس خود در CES 2015 را برگزار کرد و از محصولاتي تازه در زمينه‌هاي مختلف پرده برداشت. بي‌کي يون، مدير عامل سامسونگ نزديک به يک ساعت در مورد اينترنت اشياء و ارتباط همه چيز در جهان به يکديگر صحبت کرد

کد خبر: 3117

زوميت/ امروز در اولين ساعات بامداد، سامسونگ کنفرانس خود در CES 2015 را برگزار کرد و از محصولاتي تازه در زمينه‌هاي مختلف پرده برداشت. بي‌کي يون، مدير عامل سامسونگ نزديک به يک ساعت در مورد اينترنت اشياء و ارتباط همه چيز در جهان به يکديگر صحبت کرد.

در طول نطق اصلي مدير عامل سامسونگ در CES 2015، او از افرادي در شرکت‌هاي SmartThings ،Jawbone ،BMW و ديگر کمپاني‌ها دعوت کرد تا به روي استيج بيايند تا اهميت اتصال دائم وسايلي که ما هر روزه استفاده مي‌کنيم را متذکر شود.

سامسونگ معتقد است حالا که موبايل‌ها و تبلت‌ها کاملا هوشمند هستند بايد پا را فراتر گذاشت و با همکاري ديگر کمپاني‌هاي صنعت تکنولوژي زندگي افراد را بسيار راحت‌تر از زمان حال کرد. اگر دوست داريد بيشتر درباره ايده‌هاي مديرعامل سامسونگ و برنامه‌هاي آينده اين کمپاني در حوزه اينترنت اشياء اطلاع پيدا کنيد، ويديو زير که خلاصه‌ ۶ دقيقه‌اي از صحبت‌هاي بي‌کي يون است را از دست ندهيد.

لينک دانلود

نظرات بینندگان

ارسال نظر