صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

اين Walkman جديد سوني است! + عکس

اين Walkman جديد سوني است! اگر يادتان باشد پيش از برگزاري کنفرانس سوني گفته بوديم که ممکن است اين شرکت در مراسم CES، از نسل جديد واکمن هاي خود رونمايي کند. امروز صبح مشخص شد که واقعا سوني بر روي اين موضوع کار کرده است و در کنفرانس خود با نسل جديد Walkman ها پا گذاشته است. در ادامه ي مطلب همراه ما باشيد.

کد خبر: 3018

ترنجي/ اگر يادتان باشد پيش از برگزاري کنفرانس سوني گفته بوديم که ممکن است اين شرکت در مراسم CES، از نسل جديد واکمن هاي خود رونمايي کند. امروز صبح مشخص شد که واقعا سوني بر روي اين موضوع کار کرده است و در کنفرانس خود با نسل جديد Walkman ها پا گذاشته است. در ادامه ي مطلب همراه ما باشيد.

واکمن ZX2 با طراحي بسيار زيباي خود امروز در CES 2015 معرفي شده است. کافي است شما نيز به ظاهر اين دستگاه نگاهي بيندازيد تا متوجه شويد که سوني در اين نسخه علاوه بر صداي با کيفيت بالا، طراحي بسيار شکيلي را نيز در نظر گرفته است. در اين Walkman يعني ZX2 نگران حافظه نباشيد زيرا 128 گيگ حافظه ي ذخيره سازي داخلي در آن وجود دارد. اما اگر نياز به بيشتر از اينها داشتيد مي توانيد از microSD استفاده کنيد! بله سوني فکر همه چيز را کرده است.

اين دستگاه با نسخه ي اندرويد قديمي Android 4.2 ارائه ميشود. اما نمي توان به سوني خرده گرفت زيرا از دستگاه جديد آن انتظارات خيلي زيادي ندارند و همان طراحي بسيار زيبا خيلي ها را مجذوب خود کرده است. گفته شده است که اين دستگاه در بهار سال آتي عرضه خواهد شد و بايد انتظار قيمتي حدود 1000 دلار از آن داشت!

نظر شما در مورد اين دستگاه چيست؟ بخش نظرات با شما!

نظرات بینندگان

ارسال نظر