صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

سامسونگ تلويزيون جديد S’UHD را معرفي کرد! +عکس

سامسونگ نيز همانند ساير کمپاني‌ها امسال سعي دارد در نمايشگاه CES 2015 حضوري قوي و خوب داشته باشد ومحصولات خود را به رخ رقبا بکشد. امروز کمپاني سامسونگ در کنفرانس خبري خود اولين تلويزيون با نام S’UHD را معرفي کرد که اندازه و سايز آن‌ها از 48 تا 88 اينچ است.

کد خبر: 3013

آي تي رسان/ سامسونگ نيز همانند ساير کمپاني‌ها امسال سعي دارد در نمايشگاه CES 2015 حضوري قوي و خوب داشته باشد ومحصولات خود را به رخ رقبا بکشد. امروز کمپاني سامسونگ در کنفرانس خبري خود اولين تلويزيون با نام S’UHD را معرفي کرد که اندازه و سايز آن‌ها از 48 تا 88 اينچ است.

در اين تلويزيون‌ها که بسيار نازک نيز هستند تصاوير با کيفيت و رنگ بسيار خوبي پخش مي‌شود که پخش رنگ مشکي 64 برابر عميق‌تر از تلويزيون‌هاي معمولي است. همچنين سامسونگ براي اين نوع تلويزيون‌هاي خود از پنل اختصاصي استفاده کرده است که رنگ‌ها را همان گونه که هستند نمايش مي‌دهد.

اين تلويزيون‌ها نيز از سيستم عامل تايزن استفاده مي‌کنند اما رابط کاربري و منو‌ها تغيير کرده و آسان‌تر شده است. همچنين سامسونگ به بخش صوتي اين تلويزيون‌ها نيز توجه ويژه‌اي کرده است و براي آن‌ها تمهيداتي انديشيده که در اين خصوص نيز اسپيکر‌هاي جديد را که طراحي جالبي نيز دارند معرفي کرد.

قابليت Quick connect موجود بر روي اين تلويزيون‌ها نيز به کاربر اين امکان را مي‌دهد تا بدون هيچ واسطه‌اي تبلت يا اسمارت فون را به تلويزيون متصل کنند و به نمايش اطلاعات موجود در آن‌ها بر روي تلويزيون بپردازند.

در کل سامسونگ همانند هميشه توجه ويژه‌اي بر روي تلويزيون‌هاي هوشمند خود داشت که در حقيقت تلويزيون‌هاي خوبي را نيز معرفي نمود. منتظر اخبار تکميلي از سوي آي‌تي‌رسان باشيد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر