صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

شرکت WITHINGS، ساعت ورزشي خود را معرفي کرد

Activite نام ساعت هوشمندي است که تلفيقي از ساعت هاي عقربه دار و ورزشي مي باشد. شايد تنها نکته منفي اين ساعت قيمت بالاي آن بود که خريد آن براي بيشتر کاربران مقدور نبود. حال شرکت Withings براي برطرف ساختن اين نقطه ضعف، مدل ارزان تري را نسبت به مدل اکتيويته عرضه کرده است.

کد خبر: 2880

کافه فردا/ Activite نام ساعت هوشمندي است که تلفيقي از ساعت هاي عقربه دار و ورزشي مي باشد. شايد تنها نکته منفي اين ساعت قيمت بالاي آن بود که خريد آن براي بيشتر کاربران مقدور نبود. حال شرکت Withings براي برطرف ساختن اين نقطه ضعف، مدل ارزان تري را نسبت به مدل اکتيويته عرضه کرده است.
مدل Activite Pop مدلي است که با قيمت 150 دلار بسبار مقرون به صرفه تر مي باشد. از لحاظ کارکرد بايد گقت که مدل اصلي با مدل Activite Pop هيچ تفاوتي نکرده است.
8 ماه عمر باتري در هر دو مدل در نظر گرفته شده که توان کنترل خواب، ميزان پياده روي، شنا و ديگر موارد را براي کاربر انجام مي دهد.

تفاوت بين اين دو مدل در قيمت، مواد ساخت و ظاهر ساعت هوشمند مي باشد. مدل Pop از ماده اي پوشيده با PVD ساخته شده که بسيار متفاوت تر از مدل اصلي اکتيويته مي باشد. همچنين، علاوه بر رنگ هاي سياه و سفيد که پيش تر براي مدل گران تر قابل سفارش بود، هم اکنون امکان انتخاب رنگ هايي چون آبي، قهوه اي روشن و... نيز براي کاربر فراهم شده است.
در مورد بند اين ساعت مي توان گفت, در مدل اصلي مي توانستيد فقط از بين دو بند چرمي سياه و قهوه اي انتخاب کنيد اما به مدل ارزان تر آن بند سيليکوني نيز اضافه شده است.
نمايشگر مدل Pop نيز در مقايسه با مدل اصلي دستخوش تغييراتي بوده است. در مدل جديد ديگر خبري از نمايشگر با پوشش ياقوت کبود نيست که مي تواند بر روي خوانايي تاثير گذار باشد.
قرار است از امروز فروش اين محصول شروع شود. استور هاي آنلاين Best Buy (براي برخي مناطق خاص) اين محصول را در استور خود خواهند داشت.
گفته مي شود در هفته جاري استور آنلاين Withings نيز به گروه فروشندگاه ساعت هوشمند Pop اضافه خواهد شد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر